پریز های برق مخفی در آشپزخانه!

امروزه همه ما با گوشی ها و تبلت ها و لپ تاب ها بیش از پیش سر و کار داریم و احتیاج به منبع برقی داریم که مدام آنها را شارژ کنیم و این پریز های برق موجود در اتاق خواب یا پذیرایی برای زمانی که ما در آشپزخانه...

پریز های برق مخفی در آشپزخانه!

امروزه همه ما با گوشی ها و تبلت ها و لپ تاب ها بیش از پیش سر و کار داریم و احتیاج به منبع برقی داریم که مدام آنها را شارژ کنیم و این پریز های برق موجود در اتاق خواب یا پذیرایی برای زمانی که ما در آشپزخانه هستیم مناسب نیستند و اگر شما کسی هستید که دوست دارید مکان و فضای برای این وسایل هوشمند در آشپزخانه داشته باشید با این مطلب از تغییراسیون همراه شوید.

ما در این مطلب به منابع برقی که به صورت مخفی در آشپزخانه به کار رفته اند بیشتر اشاره خواهیم کرد.

راهکار اول

یکی از اولین کار هایی که می توانید انجام دهید داشتن یک کابینت باریک با پریز مخفی در زیر قفسه آن است به راحتی می تونید گوشی یا تبلت را بر روی قفسه های باریک آن قرار بدید و حتی در کابینت را ببندید و اجازه بدید تا شارژ بشود .

مطالب بیشتر:چگونه یک آشپزخانه ی کوچک را ساماندهی کنیم؟

راهکار دوم

می توانید از یک کشو که به حالت مورب حرکت می کند استفاده کنید و پریزها را بر روی آن قرار بدهید و به راحتی هر وقت نیاز داشتید کشو را باز و از منبع برق استفاده کنید.

راهکار سوم

اگر دو راهکار بالا برایتان سخت بود می توانید از یک کشو معمولی استفاده کنید و کف یا جداره آن پریز برق را وصل کنید و به راحتی گوشی خود را داخل آن گذاشته و به برق وصل کنید

راهکار چهارم

می توانید یک جعبه تزیینی و یا جعبه ای که حتی خودتان درست کردید بر روی صفحه کار کابینت قرار بدید و گوشی و یا هر وسیله دیگر را در داخل آن قرار دهید و به منبع برقی که در دیوار است وصل کنید با این کار گوشی شما در معرض آب و چربی ها و روغن های موجود در آشپزخانه قرار نخواهد گرفت.

مطالب بیشتر:انتخاب کاشی بین کابینتی برای آشپزخونه سفید

راهکار پنجم

و یا حتی می توانید به جای جعبه سبدی را برای آن مد نظر بگیرید.

مطالب بیشتر:4 نکته از طرفداران آشپزخانه که نمی توانید به آن نه بگویید!

راهکار ششم

این راهکار کاملا خلاقانه بوده و خودتان می توانید آن را به سادگی بسازید، در این راهکار از یک قاب عکس استفاده شده که فضایی به اندازه گوشی در آن تعبیه شده و از پشت به یک پریز برق معمولی دیواری متصل است.

مطالب بیشتر:تور خانه من: گشت و گذاری در اتاق خواب !

راهکار هفتم

جا دستمال کاغذی هوشمند است که همانند پاور بانک ها عمل کرده و می تواند گوشی ها را به راحتی شارژ کند.

مطالب بیشتر:آیا کابینت های مشکی و قرمز می تواند جذاب باشد؟!

راهکار هشتم

راهکاری مدرن که این منبع برق داخل کابینت فرو می رود و هر وقت که به آن نیاز داشته باشید بیرون می آید و بر روی بدنه آن چندین پریز برق می تواند وجود داشته باشد.

مطالب بیشتر:بوی بد سینک ظرف شویی را چطور بدون مواد شیمیایی از بین ببریم؟

راهکار نهم

مدل دیگری از راهکار هشتم است که به صورت کتابی پریز ها بر روی صفحه اپن و یا کار آشپزخانه قرار می گیرند و با یک درپوش بر سر آن پنهان می شوند.

مطالب بیشتر:از کاشی های بین کابینتی تکراری خسته شدید؟ پس حتما این مطلب را بخوانید

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.