طرح های عالی برای کابینت آشپزخانه

ما همیشه به یک فضای بیشتر برای ذخیره سازی در آشپزخانه هایمان نیاز داریم، درسته؟ کابینت ها اگر طراحی درستی در آشپزخانه داشته باشند می توانند فضا را بسیار کاربردی تر کنند. چون ...

0 558

طرح های عالی برای کابینت آشپزخانه

ما همیشه به یک فضای بیشتر برای ذخیره سازی در آشپزخانه هایمان نیاز داریم، درسته؟ کابینت ها اگر طراحی درستی در آشپزخانه داشته باشند می توانند فضا را بسیار کاربردی تر کنند. چون کابینت ها مجموعه ای از ظروف، لوازم و عناصر را در خود نگه می دارند. بیایید در این مطلب طرح های مختلفی از کابینت ها را با هم بررسی کنیم و از این طرح ها الهام بگیریم.

 • شرکت H建築スタジオ

مکان: ژاپن

بافت، گرما و جذابیت چوب می تواند حس خوش آمدگویی در فضا به وجود آورد. کابینت های بالایی دارای یک تضاد آرامش بخش درمقابل کابینت های سفید پایین که با دیوار یکرنگ هستند، دارند. در اینجا یک فضای باز کوچک بسیار زیبا وجود دارد که از بقیه طراح های کابینت آن را مستثنی می کند.که برای نگهداری ادویه ها، نمک و فلفل و… بسیار مناسب است.

 • شرکت Anne Bancroft Interiors

مکان: کانادا

در این آشپزخانه با سبک ویکتوریا، ترکیب شیشه با چوب حس تزیینی خوبی به کابینت ها داده است. روشنایی داخل کابینت باعث گسترگی فضا و حس گرما شده است.

 • شرکت Ankit Prabhudessai

مکان: هند

این یک تصویر بصری بسیار قوی است، جاییکه جزیره و کابینت ها کاملا سفید انتخاب شده و توسط یک کف با الگویی پر جنب و جوش و دیواری آجری و پنجره ای رنگی ظاهری متفاوت را در این آشپزخانه ایجاد کرده است. این آشپزخانه تعادلی بین سبک مدرن و سنتی را نشان می دهد.

 • شرکت A Finess by Tine Hundrup

مکان: دانمارک

کابینت های بالایی به رنگ مشکی مات انتخاب شده و کابینت های پایینی دارای طرح چوب با ظاهری هنری است که این ظاهری هنری کاملا با دیوار بین کابینت ها هم خوانی دارد.

 • شرکت Filippo Colombetti, architetto

مکان: ایتالیا

این یک تصویر بصری با تضادی زیباست که بین کابینت های سفید بالا و کابینت های خاکستری پایین وجود دارد. فضا بوسیله ی کف دارای الگو و حرکت شده است.

 • شرکت Y’s Kitchen Factory(ワイズキッチンファクトリー)

مکان: ژاپن

کابینت ها و کشوهای آبی کمرنگ بوسیله ی دستگیره های طلایی به فضا روح داده اند. توناژ رنگی ملایم کابینت ها با دیوار بسیار سازگار است و یک دید بصری روشن به فضا داده است. به اضافه، ببینید که فضاهای ذخیره وسایل چقدر خوب به وسیله ی قفسه های کناری، کشوهای زیر گاز و محل قرار گیری ماکروویو سازماندهی شده است.

 • شرکت Nicolaj Bo™

مکان: دانمارک

جذب رنگ مشکی در این آشپزخانه غیرقابل انکار است. دستگیره های طلایی نیز زیبایی آن را دوچندان کرده اند. چنین طرح های که کابینت های بالایی و پایینی آنها با هم موازی هستند بسیار چشمگیرند.  همچنین طرح دیوار کاشی آن بسیار الهام بخش و زیباست.

 • شرکت طراحان داخلی n+s architects

مکان: هند

در این اشپزخانه ی کوچک U شکل، کابینت های سفید با دیوار سفید اطراف خود ترکیب شده اند و باعث شده که کابینت های بلندی که تا سقف کشیده می شوند خیلی بزرگ تر بنظر برسند. یک تضاد خوب نیز در رابطه با کابینت های چوبی تیره پایین وجود دارد.

 • شرکت Pramukh Modular Kitchen

مکان: هند

ترکیب قهوه ای و سفید اهری گرم و الهام بخش برای فضاست. اینجا تمام دیوار کابینت شده است ولی وسایلی که بر روی فضای کار قرار دارند به نظر خیلی با فضا سازگار نیستند.

 • شرکت Meghan Carter Design Inc.

مکان: کانادا

این روزها رنگ خاکستری روشن بسیار گرم به نظر می رسد به طوریکه در پروژه های اخیر مکرر استفاده می شود این آشپزخانه هم از سحر و جادو این رنگ استفاده کرده است و فضایی آرام خلق کرده است.

 • شرکت Carlotta Turini

مکان: ایتالیا

این آشپزخانه ی معاصر ترکیبی از استیل و چوب می باشد که در آن کابینت های سفید در تضاد با استیل هستند و این یک اثر قابل توجه است. مکانی عالی برای آشپزی.

 • شرکت Maimouselle

مکان: دانمارک

قاب سفید دور کابینت های چوبی بسیار شیک به نظر می رسد و ظاهری تزیینی دارد بطوریکه هر واحد کابینت هویت خود را نشان می دهد. ترکیب قفسهه ای باز و بسته، نگاهی متمایز به فضا می دهد.

 • شرکت Yellow Door Architects

مکان: هند

این آشپزخانه دارای یک کابینت لاکی سفید با قسمت های کوچک و فضای ذخیره وسایل می باشد. به علاوه واحدهای سمت چپ بصورت ویژه برای گاز، ماکروویو و یخچال ساخته شده است که نشان می دهد وسایل بزرگ حجم زیادی از فضا را نگرفته است.

 • شرکت David L. Smith Interiors

مکان: ایالات متحد

رنگ کابینت در اینجا به ما یادآوری می کند که این رنگ فقط مختص اتاق خواب و نشیمن، نیست. ببینید که چگونه این رنگ روشن در آشپزخانه ی چوبی چشمگیر بنظر می رسد و دستگیره های براق بر روی قفسه ها حس دلپذیری به فضا داده اند.

 • شرکت Nandita Manwani

مکان: هند

در این اشپزخانه L شکل، کابینت های سفید، براق و هوشمند بنظر می رسد، کابینت های چوبی بالایی دارای رنگ قهوه ای هستند که با رنگ خود تعادل را به فضا اضافه کرده اند و آشپزخانه ظاهری بی نظیری دارد.

 • شرکت Leicht Westchester-Greenwich

مکان: ایالات متحده

در این آشپزخانه کشوها با مکانیسم باز شدن خودکار و همینطور درب کشویی چوبی در بالا یک طرح عالی را ایجاد کرده است. لوازم چوبی ارگانیک در این فضا بسیار جذاب هستند و انرژی بسیار مثبت و خوبی را در فضا به وجود آورده اند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.