میزهای چرخ دار یک انتخاب جدید برای آشپزخانه شما!

آیا می دانید که بسیاری از میزهای چرخدار می توانند کارها را در آشپزخانه راحت کنند؟ اضافه کردن یک میز چرخدار به فضا راهی هوشمندانه برای گسترش کارهاست، ایجاد فضایی...

0 588

میزهای چرخ دار یک انتخاب جدید برای آشپزخانه شما!

آیا می دانید که بسیاری از میزهای چرخدار می توانند کارها را در آشپزخانه راحت کنند؟ اضافه کردن یک میز چرخدار به فضا راهی هوشمندانه برای گسترش کارهاست، ایجاد فضایی برای ذخیره سازی و همچنین ایجاد پیشخوان بیشتر در آشپزخانه می باشد. این میزها می تواند بر اساس نیاز و فضای موجود شما در آشپزخانه ساخته شوند. اینجا در تغییراسیون نمونه هایی برایتان نام برده ایم تا ببینید که این میزها چگونه با هر اندازه ای از آشپزخانه متناسب می شوند.

 • یک میز چرخدار در هر آشپزخانه ای کاربرد دارد. همانطور که در عکس می بینید در قسمتی که این میز قرار دارد می توان به عنوان فضای آماده سازی غذا مورد استفاده قرار گیرد و میز بار یا غذا را اشغال نکند. علاوه براین می توانید جای آن را تغییر دهید و جلوی تلویزیون غذایتان را میل کنید.

 • میزهای چرخدار در آشپزخانه های کوچک باعث می شوند فضای ذخیره و کار بیشتری داشته باشید. قفسه های چوبی-فلزی یک نقطه ی کانونی جالب در آشپزخانه ایجاد می کنند. ببینید که در این تصویر چطور با آشپزخانه و دیوار جداکننده ی چوبی هماهنگ شده اند.

 

 • این دو میز چرخدار بصورت سفارشی برای این آشپزخانه ساخته شده اند تا فضای متفاوت و اضافی برای کار بوجود آورند. چرخ های این میزها قابلیت قفل شدن دارند تا بصورت ثابت نیز بمانند.

 

 • این آشپزخانه یک ایستگاه مرکزی برای پخت و پز دارد. یک میز چرخدار زیبا در ابتدای فضا قرار گرفته است که مانند یک پیشخوان متحرک عمل می کند. این میز برای کارهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد-از بار صبحانه گرفته تا یک جزیره ی جدا- و همچنین به عنوان میز آماده سازی و سرو غذا نیز استفاده می شود. حتی می توانید چهارپایه هایتان را در زیر آن قرار دهید.

 • میز چرخدار در این آشپزخانه به عنوان یک فضای اضافی برای میز غذاخوری قرار گرفته است. این میز به عنوان یک جزیره برای فضای آشپزخانه نیز مناسب است، به علاوه کشوی بزرگ آن نیز فضای ذخیره اضافی زیادی ایجاد می کند  
 • این میزها همیشه نباید قفسه، کشو و یا دستگیره داشته باشند. در این عکس میز چرخدار کاملا با فضای مشکی-سفید،صنعتی و براق آشپزخانه هماهنگ است. باز بودن فضای زیرین میز، فضای خوبی برای قرار دادن پا و یا   چهارپایه می باشد.    
 • این آشپزخانه ی گلچین شده از طرح مدرن و ستنی واقعا دوست داشتنی است. قفسه ی پلکانی به فضا شخصیت، زیبایی و عملکردی آسان برای آشپزی بخشیده است. این قفسه می تواند برای نگداری سبزیجات نیز استفاده شود. این قفسه ی پلکانی یک نمونه ی عالی از مبلمان با سبک و عملکرد در فضای آشپزخانه است.
 • در این آشپزخانه جزیره ی سفید و بزرگ تمام توجه را به خود جلب می کند. در آن قفسه های عموی و افقی بسیاری وجود دارد که فضای ذخیره باز فراوانی ایجاد کرده است. برای مثال، می توان آن را برای نمایش مجموعه ای از ظروف در قسمت های مختلف خانه استفاده کرد.
 • صبر کنید… میز چرخدار این آشپزخانه کجا قرار دارد؟ آیا چرخ ها را در زیر کابینت با پیشخوان چوبی دیدید؟ بله- میز چرخدار در اینجا کاملا مابین دو کابینت قرار گرفته است.می تواید براحتی آن را به بیرون بکشید و از آن به عنوان یک جزیره استفاده کنید. این طرح شگفت انگیز است!!!

 • ببینید چگونه یک میز چرخدار حسی سنتی به یک آشپزخانه ی کلاسیک می دهد. شما چنین میزی را می توانید از بازارهای محلی خریداری کنید و سپس پایه های چرخدار به آن اضافه کنید. صفحات چوبی اضافه شده به این میز کاملا با فضای آشپزخانه و کابینت ها مطابقت دارد.
 • در اصل ین آشپزخانه فاقد میز پیشخوان است. دو میز چرخدار با قفسه های چوبی برای ایجاد فضای کار بسیار مناسبند. پایه های بیرونی این میز ثابت و هر کدام از این میزها نیز می توانند جداگانه نیز مورد استفاده قرار گیرند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.