11 مدل کابینت آشپزخانه ،چه مدرن چه کلاسیک!

گر به دنبال این هستید که بدانید جدید ترین کابینت سال چه هست و طرح های متفاوت را برای آشپزخانه ی می پسندید...

0 698

11 مدل کابینت آشپزخانه ،چه مدرن چه کلاسیک!

اگر به دنبال این هستید که بدانید جدید ترین کابینت سال چه هست و طرح های متفاوت را برای آشپزخانه ی می پسندید با این مطلب از تغییراسیون همراه ما باشید

 1. نمای برجسته

همانطور که در فکر ما کابینت های مدرن با در ها و کشوهای ساده تعریف شده اند، بسیاری از تولیدکنندگان به دنبال طرح های مدرن ولی در قالب جدید اند ، ایجاد الگوهای برجسته در حالیکه همچنان طرح مدرن خود را حفظ کرده است.

شما می توانید طرح های خطی ساده مانند تصویر زیر یا حتی کمی پیچیده مثل تکرار یک شکل هندسی جالب را انتخاب کنید .این در های برجسته به ویژه در رنگ های تیره و براق، چون نور را منعکس می کنند بسیار جذاب است

 1. جلوه جواهری

بعد از سال ها که آشپزخانه ی سفید، نگاه غالب بین مردم بود اما امروزه بیشتر مردم به دنبال انتخابی فاخرتر، با رنگ های عمیق و تناژ طلایی و نقره ای هستند. تناژ نقره ای کلاسیک مانند یاقوت بنفش، یاقوت کبود و زمرد سبز، یک دوز رنگی مشخص را معرفی می کند. آن ها ظاهر خبره و لوکسی دارند که باعث می شوند در دراز مدت انتخاب مناسب تری باشند.

 1. آبی

آبی، یک رنگ بسیار ملایم است برای کسانی که می خواهند فقط کمی رنگ در آشپزخانه داشته باشند، آبی یک انتخاب مناسب است. اخیراً ما مشتریان زیادی داشته ایم که به دنبال این رنگ بوده اند.

 1. طرح توری یا سوراخ سوراخ

کابینت با در شیشه ای و قفسه های باز در آشپزخانه، روش هایی محبوبی برای ایجاد آشپزخانه ای باز است، اما بسیاری از صاحب خانه ها ترجیح می دهند تا وسایل خود را در فضاهایی بسته نگه دارند. در های توری فلزی یک انتخاب عالی هستند تا وسایل داخل کابینت کمی دیده می شوند و کامل در معرض دید نباشند.

در بسیاری از پروژه های اخیر، ما از در های توری به جای درب های شیشه ای استفاده کرده ایم. باید گفت که این در های توری هم در طرح های سنتی و هم مدرن بسیار زیبا هستند و اندکی از جذابیت دنیای قدیم را به فضا می آورند.

می توانید از این توری ها در در های کابینت های بالایی و یا برای یک کابینت در قسمتی خاص استفاده کنید

 1. فلزات

آیا عاشق استیل  و طرح های صنعتی هستید، چرا از آن ها برای آشپزخانه منزل خود استفاده نمی کنید؟ در های استیل ضد زنگ ، ظاهر آرامی به کابینت های شما می دهد. برای کسانی که فلز را در فضا سرد می دانند، می توانند از رنگ های طلایی، برنز و برنج نیز استفاده کنند.

فقط به یاد داشته باشید که هر چه وسایل تان براق تر باشد، اثر انگشت را بیشتر نشان می دهند.

 1. های گلاس در رنگ های تیره

فلز تنها چیزی نیست که می تواند براقیت را به آشپزخانه بیاورد. کابینت هایی از جنس های گلاس، یک گزینه قوی برای براق بودن هستند، و بسیار از تولیدکنندگان کابینت آن را پیشنهاد می کنند.

در رنگ های ذغالی-خاکستری، این ظاهر آینه گونه آن بسیار توجه را جلب می کند.

 1. خاکستری

آیا رنگ خاکستری می تواند جایگزین کابینت های سفید شود؟ خیلی سخت است تا بخواهیم مطمئنا این را بگوییم که بله، اما برای کسانی که به نور و هوای تازه علاقه دارند و از رنگ سفید خسته شده اند، خاکستری بهترین انتخاب است.

در اولین نگاه ممکن است خاکستری از نظر شما سرد و خاموش به نظر برسد. با این حال همانطور که در این تصویر می بینید، این رنگ خاکستری می تواند طیف گسترده ای از تناژها ترکیب شود همانند تصویر بالا که با قفسه هایی از جنس و رنگ چوب طبیعی ترکیب شده است.

 1. در های کشویی

درهای کشویی یک انتخاب محبوب در طراحی درهای داخلی هستند، و به عنوان یک راه حل کاربردی در فضاهای باریک و تنگ شناخته شده اند. در حال حاضر از این در های کشویی بسیار استفاده شده این در ها می توانند از جنس شیشه مات باشند و باعث بزرگنمایی بیشتر فضای آشپزخانه شوند.

 1. کابینت های دو رنگ

در اینجا نمونه هایی از کابینت های دو رنگ وجود دارد که رنگ قسمت بالایی با پایینی متفاوت است. در این آشپزخانه با استفاده از یک ردیف کشوهای چوبی و کابینت های سفید، ظاهری سرگرم کننده، طبیعی و جالب را به فضا داده است.

این ایده برای کسانی که به دنبال طرح جدید برای آشپزخانه شان هستند، بسیار مناسب است. البته اگر شما کابینت های چوبی دارید، و می خواهید بدون عوض کردن آنها نگاهی متفاوت به آن ها بدهید، می توانید برخی از درب های جلویی در قسمت کشوها را رنگ کنید.

مطالعه بیشتر در مطلب:آیا کابینت های دو رنگ جذاب هستند؟

 1. ترکیب سبک کلاسیک و مدرن

برخی از افراد دوست ندارند که فقط یک سبک را انتخاب کنند، بنابراین آن ها می توانند از ترکیب هر دو سبک استفاده کنند و به فضایشان شخصیتی قوی با ظاهری جالب و زیبا بدهند.

به عنوان مثال، این آشپزخانه دارای کابینت سفید و کلاسیک در پایین و کابینت هایی براق در قسمت بالایی است که یک ترکیب زیبا از مدرن و سنتی را با هم مخلوط کرده.

 1. مشکی

در آخر می رسیم به رنگ مشکی، انتخابی نهایی در طراحی داخلی.

مشکی در نگاه اول می تواند زننده بنظر برسد، ولی زمانی که در کابینت های یک آشپزخانه بکار می رود، و با چند عنصر سفید ترکیب می شود، یک بیانیه قوی در طراحی داخلی آشپزخانه می باشد. با وجود این ها بسیاری از مشتریان ما به این رنگ علاقه دارند و از ترکیب آن با یک تناژ دیگر استقبال می کنند.

مطالعه بیشتر در مطلب:آیا کابینت های مشکی می تواند جذاب باشد؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.