آیا برچسب ها در آشپزخانه کاربرد دارند یا نه؟

برچسب ها یک روش عالی برای اضافه کردن رنگ و نقش به دیوارهاست، بدون تغییر دائمی در آنها. مخصوصا برای...

2 1,538

 آیا برچسب ها در آشپزخانه کاربرد دارند یا نه؟

برچسب ها یک روش عالی برای اضافه کردن رنگ و نقش به دیوارهاست، بدون تغییر دائمی در آنها. مخصوصا برای اتاق کودکان جاییکه محیط تاثیر بسیار زیادی در رشد و پیشرفت کودک دارد. اگر می خواهید بدون اضافه کردن سوراخ یا تغییر ی در آن جلوه آن را تغییر دهید، برچسب ها گزینه ی مناسبی هستند. از طرفی چون به سادگی قابل جدا شدن است انتخاب فوق العاده ای برای خانه های اجاره ای می باشد

البته از برچسب ها علاوه بر اتاق کودک می توان در قسمت های دیگر خانه نیز استفاده کرد مثل کاشی های حمام و یا توالت. امروز اینجا در تغییراسیون به مواردی اشاره می کنیم که احتمالا در طراحی آشپزخانه ی خود نادیده گرفته اید. امیدواریم که این مطلب به شما انگیزه ی کافی برای تغییر بخش خسته کننده ای از منزلتان را بدهد.

رنگ درخشان

این رنگ طلایی که بر روی کاشی هاست بیشتر از اینکه شبیه یک برچسب باشد، شبیه به یک اثر هنری است. برچسب ها  در این آشپزخانه بر روی سطح کاشی پشت سینک نصب شده اند و این دیوار را تبدیل به دیواری آینه ای و درخشان کرده اند و بر روی آن طرح انداخته اند. این اثر نه تنها تاثیر چشمگیری دارد بلکه به دیوار بافت و شخصیت داده است.

برچسب های طرح کاشی

خصوصا برای آشپزخانه های اجاره ای و یا آشپزخانه هایی که نیاز به تغییر دکوراسیون سریع دارند بسیار مناسب است. این طرح یک مثال ساده از زمانی است که برچسب ها راه حل مناسبی برای تغییر هستند. این برچسب ها تنوع طرحی و رنگی زیادی دارند و مقرون به صرفه اند. این طرح منحصربفرد برچسب ها، دیوارها را کاملا عوض کرده و در عین حال راه حلی ارزان برای تغییر دکوراسیون است.

شوخی بر روی دیوار

از آنجاییکه برچسب ها در طرح ها و سایزهای مختلفی عرضه می شوند، چرا از طرح های شادتر و خنده دار و یا بامزه استفاده نکنیم؟ برچسبی به شکل موش یک شوخی جالب در فضای آشپزخانه است زیرا موش موجودی است که نمی خواهیم در هیچ جای خانه به خصوص آشپزخانه ببینیم.

کلمات

در کنار استفاده از تصاویر و رنگ ها می توانید بدون نیاز به داشتن مهارت خاصی از حروف و کلمات نیز استفاده کنید. یک افسانه یا نقل قول معروف  و یا یک جمله انرژی بخش کافی است تا زیبایی خاصی به دیوارها ببخشید. اینکه به سادگی می توانید این حروف را جدا کنید باعث می شود بتوانید بطور منظم این عبارات و حروف را تغییر دهید.

ارگانیک

در اینجا می بینید که چطور یک برچسب به تنهایی یک تم هنری ایجاد می کند. در این طراحی با استفاده از یک برچسب به شکل درخت کمک می کنیم که حس طبیعت و ارگانیک بودن به ببینده القا شود. تضاد بی نظیر سفید و سیاه نیز حس خوبی را انتقال می دهد. جزییاتی مانند کوسن نارنجی و رنگ های شاد که گرمای مطبوعی را دارد نیز می توانید به فضا اضافه کنید.

برچسب بر روی درهای کابینت

راه دیگری که می توانید به طور کامل چهره آشپزخونه خودتان را تغییر دهید استفاده از همین برچسب ها بر روی درهای کابینت هاست، اگر نمی خواید فعلا کابینت ها رو عوض کنید و یا بوجه لازم در اختیارتان نیست این یکی از بهترین روش هاست که ظاهری جدید به آشپزخانه خود بدهید.

چطور برچسب را بر روی کابینت بچسبانیم؟

دستگیره های کابینت را باز کنید.

کابینت را تمیز کنید تا چربی ها از بین برود.

به اندازه کابینت برچسب را برش بزنید.

برچسب را کم کم جدا کنید و همزمان آن را روی کابینت بچسبانید.

بعد از اتمام کار، با سشوار می توانید چسب را تثبیت کنید.

حباب های ریز را می توانید با سوزن کوچکی از بین ببرید.

بعد از تمام شدن هم مراحل دستگیره ها را مجدد وصل کنید.

شخصی سازی کنید.

سرانجام در اینجا مثال بی نقصی از یک برچسب دیواری منحصربفرد از شرکت دکووال را می بینیم. مهارت آشپزی خود را به نمایش بگذارید تا دوستانتان بدانند که چقدر در آشپزی ماهر هستید. برچسب های دیواری مانند این تصویر به راحتی بر روی انواع سطوح چوبی، کاشی،دیوارهای رنگی و فلز چسبیده و کنده می شوند.

2 نظرات
 1. ادریس می گوید

  سلام وقت بخیر ی استیکر با ابعدد مشخص می خوام از کجا می تونم پیداش کنم؟

  1. تغییراسیون می گوید

   سلام تغییراسیونی عزیر!
   استیکر ها را می تونید از خیابان شیراز تهران و یا به صورت آنلاین ازسایت http://www.digikala.com و http://salso.ir خریداری کنین.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.