کفپوش های طرح دار انتخابی مناسب!

آشپزخانه یکی از مهم ترین فضاهای خانه است. آشپزخانه دیگر فضایی فقط برای آشپزی نیست و در حال حاضر محل گردهمایی کل افراد خانه می باشد. این مکان جایی است...

0 202

کفپوش های طرح دار انتخابی مناسب!

آشپزخانه یکی از مهم ترین فضاهای خانه است. آشپزخانه دیگر فضایی فقط برای آشپزی نیست و در حال حاضر محل گردهمایی کل افراد خانه می باشد. این مکان جایی است که افراد خانواده صرف غذا و گفتگو در آن دور هم جمع می شوند و دوستان می توانند برای نوشیدن چای با همدیگر در آن وقت بگذرانند. بنابراین آشپزخانه یک فضای اجتماعی است، بیاید به این فضای پر کاربرد حس و حال جدیدی را هدیه کنید و ساعات خود را در جایی بگذرانید که انرژی بیشتری می توانید دریافت کنید

از طریق کفپوش های دارای رنگ، طرح و بافت مختلف، می توانید یک اثر هنری را در آشپزخانه خود خلق کنید که از این طریق به فضایتان شخصیت و سبک خاصی بدهد. این ایده کفپوش، آشپزخانه را به منحصرفرد ترین قسمت خانه تبدیل خواهد کرد ، با ما همراه باشید تا درستی این موضوع را در تغییراسیون به شما نشان دهیم

مربع های آرامش بخش

این الگوی شاد فضایی سرگرم کننده به وجود می آورد. رنگ سیاه و سفید و خاکستری کفپوش برای این کابینت های آبی آشپزخانه بسیار مناسب است. این کاشی های مربعی با الگوهای منحصر به فرد در هم آمیخته شدند و این کفپوش ها یک سبک زیبا به این آشپزخانه داده اند

حتی با وجود کابینت های آبی، این کفپوش همچنان مرکز زیبایی آشپزخانه به شمار می رود. این یک طرح عالی و سرزنده  برای روح بخشیدن به فضا به شمار می آید.

رنگ های غیرمنتظره

کفپوش این آشپزخانه دارای رنگ های غیر منتظره می باشد در حالیکه بقیه فضای آشپزخانه سبکی سنتی دارد. این کفپوش فضای آشپزخانه را از سنتی به سمت فضایی هیجان انگیز می برد. این کفپوش دارای حاشیه های مربعی شکل است که باعث می شود مانند یک فرش بزرگ به نظر برسد. رنگ های استفاده شده در آن سبز دریایی، آبی تیره و سفید می باشد. این رنگ ها در کنار یکدیگر بسیار آرامبخش هستند. این طرح بسیار منحصر به فرد است و با این ترکیب رنگ بندی عالی به نظر می رسد. این طرح کفپوش فضای آشپزخانه را از حالت معمولی به فوق العاده تغییر می دهد.

ترکیب طرح ها

این سبک مورد علاقه ماست،بسیار شیک و امروزی!

این سبک برای کسانی است که نمی خواهند کل آشپزخانه شان کفپوش طرح دار شود. این یک طرح زیباست که از قرمز و آبی به عنوان پالت رنگی استفاده می کند. نتیجه ی نهایی یک الگوی دوگانه و بافت دوگانه می باشد که باعث می شود آشپزخانه شما ظاهری غیر از یک چیز عادی داشته باشد.

اوه چقدر آبی

این طرح کفپوش به وسیله ی بازی با رنگ و الگو یک سبک زیبا به فضا داده ، این کف دارای ویژگی زیبا، الگوی مدیترانه ای و ترکیب رنگ های آبی تیره و روشن و سفید با اشکال هندسی می باشد. بقیه فضای آشپزخانه بی نظیر است، میز کار های سفید و مشکی، دیوار بزرگ آجری که با بافت کفپوش بسیار زیبا به نظر می رسد.

این قطعه های رنگی کف تنها اثر رنگی در این آشپزخانه هستند پس نتیجه ی نهایی یک آشپزخانه ی زیبا، منحصر به فرد شده که کفپوش آن از همه چیز چشمگیرتر است.

جنبش سیاه و سفید

این طرح کفپوش حسی سه بعدی را به شما می دهد و همانطور که مشخص است احساس گردش و در حال حرکت بودن را در فضا ایجاد کرده اگر به دنبال جنبش یا تغییر اساسی در آشپزخانه ی خود هستید این جنبش جدید را امتحان کنید. این طرح یک الگوی هندسی بسیار مدرن است که از سیاه، خاکستری و سفید برای خلق آن استفاده کرده است. کف فضا به نظر می رسد که یک اثر هنری  بر روی دیوار بوده و اکنون بر روی زمین گذاشته شده است.  این طرح در سرتاسر کف جریان دارد و ترکیب خوبی با دکوراسیون مشکی آشپزخانه دارد. این کفپوش یک طرح زیبا و کامل برای داشتن آشپزخانه ای صیقلی و مدرن است.

دو نوع الگو

نمی توانید میان دو طرح کفپوش یکی را انتخاب کنید؟

هر دو را با هم ترکیب کنید وقتی هر دو طرح با همدیگر می توانند تأثیر بیشتری داشته باشند چرا به انتخاب یکی بسنده کنید!؟. این کفپوش از دو الگوی بسیار متفاوت ایجاد شده است یکی از آن ها طرح سنگ مرمر سفید و خاکستری زیبا است که به تنهایی می تواند هر اتاقی را به هیجان بیاورد و دومین طرح، طرح کفپوش با الگویی بزرگ است. رنگ ها کاملا متفاوت است و سایه های قهوه ای و کرم تضاد بیشتری را به فضا اضافه می کند. این آشپزخانه طرحی بسیار منحصر به فرد دارد و برای کسانی که به دنبال یک اثر بزرگ در طراحی هستند، بسیار مناسب است.

الگوی مینیمال

این آشپزخانه با کفپوشی که گلچین شده از طرح های مختلف است بسیار مدرن و مینیمال به نظر می رسد. آشپزخانه ی مینیمال به این معنی نیست که نمی توانید از طرح های مختلف برای کف استفاده کنید زیرا کفپوش باعث نمی شود تا فضایتان از حالت مینیمالیستی خارج شود. حتی وجود رنگ های سیاه و سفید همراه با اشکال هندسی منحصر به فرد به آشپزخانه شخصیت می بخشد. در بقیه ی قسمت های آشپزخانه از طرحی براق و خطوط مستقیم استفاده شده و این کفپوش یکنواختی فضا را می شکند ولی از مینیمالیستی آن نمی کاهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.