از کاشی های بین کابینتی تکراری خسته شدید؟ پس حتما این مطلب را بخوانید

ین روزها کاشی های بین کابینتی که در بازار موجود است بیشتر آنها دارای الگو و رنگ های تکراری است این تکرار گاهی خسته کننده شده و چشم و ذهن ما به دنبال رنگ ...

1 437

از کاشی های بین کابینتی تکراری خسته شدید؟ پس حتما این مطلب را بخوانید

این روزها کاشی های بین کابینتی که در بازار موجود است بیشتر آنها دارای الگو و رنگ های تکراری است این تکرار گاهی خسته کننده شده و چشم و ذهن ما به دنبال رنگ و بافتی جدید می گردد در این مطلب از تغییراسیون همراه ما باشید تا یک نمونه از کاشی های بین کابیتی را ببینیم.

همیشه در دنیای کاشی، شکل و بافت و رنگ یا پیکربندی جدید وجود دارد ما به شما ظاهری جدید را پیشنهاد می کنیم، کاشی مشکی یا سفید مات با بند کشی مشکی. این یک طرح بسیار مدرن و جدید است که چشم را به سمت خود می کشد.

  • کاشی های مستطیلی مشکی

به این آشپزخانه و کاشی های مشکی نگاه کنید ببینید که چه تفاوت و چه بافت فوق العاده ای نسبت به کاشی های موجود در بازار دارد.

  • مشکی و تاریکی

شاید احساس کنید که بافت مشکی فضا را تیره می کند ولی ما در عکس زیر می خواهیم به شما نشان دهیم که حتی در کنار کابینت مشکی مات باز این کاشی ها زیبایی خود را دارند ولی این کابینت های مشکی برای آشپزخانه های کوچک پیشنهاد نمی شود و یا اگر آشپزخانه شما دارای نور و پنجره طبیعی نیست از پاسیو نور می گیرد و یا از پنجره هال یا پذیرایی فقط نور می گیرد باز این نوع کابینت و کاشی انتخاب مناسبی نخواهد بود.

مطلب بیشتر: کاشی بین کابینت ها را باید از کجا شروع و تا کجا ادامه دهید

  • ترکیب سفید و مشکی

یک نوع عالی ترکیبندی در فضای آشپزخانه ترکیب رنگ سفید با مشکی است و یکی از بهترین حالت های این ترکیب بندی کابینت سفید و کاشی های مشکی می باشد، نگاهی به تصویر زیر کنید تا ببینید چطور این کاشی های مشکی در فضای این آشپزخانه سفید دلبری می کند.

مطلب بیشتر:ایده های جدید را جایگزین کاشی های قدیمی در آشپزخانه خود کنید!

1 نظر
  1. شومینه برقی می گوید

    ممنون از مطالب خوبتون

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.