کاشی بین کابینتی را با این طرح جدید دست ساز عوض کنید!

اگه از طرح و الگو کاشی های تو بازار خسته شدید تو این مطلب از تغییراسیون همراه ما باشید تا طرح و نقش جدیدی از فضای بین کابینتی را خودتان بسازید...

0 877

کاشی بین کابینتی را با این طرح جدید دست ساز عوض کنید!

اگه از طرح و الگو کاشی های تو بازار خسته شدید تو این مطلب از تغییراسیون همراه ما باشید تا طرح و نقش جدیدی از فضای بین کابینتی را خودتان بسازید.

قدم اول:

در قدم اول ما به یک تخته چوبی نیاز داریم باید اندازه دقیق فضای بین کابینتی خودتان را روی این تخته با استفاده از خطکش و مداد یا ماژیک رسم کنید، تخته را حتما نازک انتخاب کنید که برش آن برایتان راحت باشد ولی اگر این امکان برایتان وجود ندارد پس از کشیدن اندازه های دقیق بر روی چوب آن را پیش نجار برده و از او بخواهید طبق اندازه ها برایتان برش دهد.

قدم 2:

تخته را به دیوار بین کابینتی وصل کنید می توانید این کار را با دریل و پیچ به راحتی انجام دهید فقط از صحت وصل شدن آن به دیوار یا کاشی قبل مطمئن شوید و بعد شروع کنید به رنگ زدن آن تخته، می توانید هر رنگی را که می خواهید انتخاب کنید ما اینجا مشکی را انتخاب کردیم.

مطلب بیشتر: از کاشی های بین کابینتی تکراری خسته شدید؟ پس حتما این مطلب را بخوانید

قدم3:

شیشه ای نازک را به اندازه فضای بین کابینتی خود تهیه کنید و آن را به این تخته بچسبانید، این شیشه برای آن است که شما بتوانید به راحتی بر روی آن بنویسید

قدم4:

و حالا کار تمام است!!!

ماژیک خود را بر دارید و به راحتی روی آن بنویسید، می توانید هر طرحی که دوست دارید روی آن بکشید و یا اصلا لیست خرید خود را روی آن یادداشت کنید و بعد به راحتی آن را پاک کنید.

مطلب بیشتر:چطور ریل IKEA را بر روی کاشی نصب کنیم که کاشی نشکند؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.