کاشی بین کابینتی سفید، ولی نه تکراری !

اگر علاقه به کاشی بین کابینتی سفید دارید و از طرفی هم دنبال یک طرح جدید و متفاوت می گردید و از طرح های قدیمی و تکراری خسته شدید ما در این مطلب از تغییراسیون همراه شما هستیم...

0 498

کاشی بین کابینتی سفید، ولی نه تکراری!

اگر علاقه به کاشی بین کابینتی سفید دارید و از طرفی هم دنبال یک طرح جدید و متفاوت می گردید و از طرح های قدیمی و تکراری خسته شدید ما در این مطلب از تغییراسیون همراه شما هستیم تا طرح هایی متفاوت در شکل و اندازه و سبک را در اختیار شما قرار بدهیم.

شش ضلعی کشیده
این کاشی ها بهبود یافته و مدرن کاشی های شش ضلعی سابق هستند آنها از لحاظ شکل جذابیت بیشتری دارند و در سبک معاصر جای می گیرند.

کاشی های با سایز بزرگ
استفاده از کاشی های بزرگ می تواند به مدرن نشان دادن آشپزخانه شما کمک کند و می توانید برای نحو قرار دادن کاشی ها از شکل زیر استفاده کنید. رنگ سفید کاشی ها با آن رگه های خاکستری را فراموش نکنید که جذابیت فضا را چندین برابر کرده است.

شش ضلعی با نقاط درخشان
کاشی های 6 ضلعی با کاشی های درخشان در این مدل ترکیب شده است که این کار باعث شده چشم مخاطب را به سمت خود بکشد استفاده از کاشی های سفید تک رنگ با بند کشی سفید خیلی توصیه نمی شود.

• شش ضلعی و بند کشی مشکی
اگر مدل قبل را نپسندید و از زرق و برق خوشتان نمی آید و سادگی طرح ها بیشتر مد نظرتان است به سراغ این طرح بروید و کاشی های شش ضلعی را با بند کشی مشکی کار کنید این کار باعث می شود سفیدی کاشی هایتان در کنار بند کشی مشکی بیشتر خود نمایی کند

مطلب بیشتر: چطور ریل IKEA را بر روی کاشی نصب کنیم که کاشی نشکند؟

• مستطیلی در داخل مربع
این مدل از کاشی بین کابینتی از 2 کاشی مستطیلی سفید تشکیل شده است که در کنار هم یک مربع را شکل می دهند، این طرح عالی را حتما در آشپزخانه خود پیاده کنید تا در کنار سادگی طرح همه مجذوب آن شوند.

• شکل های هندسی
این طرح از کاشی ها به دو شکل در بازار موجود است، در حالت اول هر کدام از این کاشی های مستطیل شکل در کارخانه برش خوردند و بعد در هنگام نصب در کنار هم همچون بافت قرار گرفته اند، در حالت دوم کنار هم قرار گیری کاشی ها در کارخانه انجام گرفته و به صورت تایل های 30 در 30 وارد بازار می شوند که نصب آنها در این حالت بسیار راحت تر است.

• طرح ماهی
اگر به بافت بیشتری برای کاشی بین کابینتی علاقه دارید به سراغ این طرح بروید تایل هایی برجسته با طرح های متفاوت. این کاشی ها همچون مجسمه ای بین فضای خالی کابینت های شما می درخشد.


• مربعی
نگاهی به این تایل های مربعی بندازید و ببینید که چطور حس شادابی و تمیزی را وارد آشپزخانه کرده است اگر طرح های کلاسیک مد نظرتان است حتما این طرح را مد نظر بگیرید


• شیشه
در این مدل شما می توانید از متریال سفیدی برای پشت کار استفاده کنید و آن را به دیوار بچسبانید و بعد ششیشه را بر روی آن کار کنید این مدل یکی از ساده ترین طرح و پر کاربرد ترین آنهاست و در عین حال بسیار بسیار راحت قابل تمیز کردن می باشند

مطالب بیشتر:صفحه کار آشپزخانه از جنس کاشی،،، مگه میشه؟!!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.