6 ترفند طلایی برای آشپزخانه های کوچک!

همه ی ما دارای یک آشپزخانه ی لوکس و بزرگ برای پذیرایی شاهانه از مهمانان خود نیستیم زیرا امروزه آپارتمان ها و خانه های کوچک اجازه داشتن آشپزخانه های بزرگ را به ما نمی دهد. با این حال...

0 199

6 ترفند طلایی برای آشپزخانه های کوچک

همه ی ما دارای یک آشپزخانه ی لوکس و بزرگ برای پذیرایی شاهانه از مهمانان خود نیستیم زیرا امروزه آپارتمان ها و خانه های کوچک اجازه داشتن آشپزخانه های بزرگ را به ما نمی دهد. با این حال، این واقعاً به این معنا نیست که شما نمی توانید حس یک فضای ایده آل و راحت را به آشپزخانه ی خود بدهید. وقتی هوشمندانه و با برنامه ریزی عمل کنید، حتی کوچکترین آشپزخانه ها هم می توانند طراحی لوکس و زیبا با ایجاد حس بزرگنمایی داشته باشند. در تغییراسیون طرح های زیبایی از آشپزخانه های کوچک در اختیار شما قرار داده ایم که می تواند شما را به رویایتان برساند.

تاثیر نور

نور تاثیر بسیار زیادی در بزرگ جلوه دادن آشپزخانه های کوچک دارد، با نصب نورهای مخفی در بالا و پایین کابینت ها اجازه دهید آشپزخانه تان مانند یک فضای راحت و بزرگ نشان داده شود. کابینت های چوبی و دارای رنگ روشن با شیرآلات روشن انتخاب کنید تا حسی مدرن و شاد را به آشپزخانه تان بدهد.

جاسازی بیشتر

 مجموعه ای از وسایل مورد علاقه ی خود را بر روی دیوار قرار دهید تا در استفاده از فضا صرفه جویی شود.برای ادویه جات ، وسایل کوچک و قاشق ها و کفگیرها جایی بر روی دیوار تعبیه کنید تا علاوه بر  جذابیت بیشتری موجب آزاد کردن فضای کابینت ها گردد. برای طراحی دیوار آشپزخانه به منظور استفاده بیشتر می توانید مطلب ……………. را مطالعه کنید تا شادابی و تنوع بیشتر را مهمان آشپزخانه خود کنید

 

فضایی سرگرم کننده

اجازه ندهید فضای کوچک آشپزخانه ی شما حس افسردگی داشته باشد و جذابیت فضای آشپزخانه های زیبا و بزرگ را نداشته باشد. به فضایتان عمق بدهید و حس یک خانه ی سرزنده را با ،کابینت های سفید و جزئیات سنتی ادغام با مدرنیسم را القا کنید. یک قسمت از فضا را برای پذیرایی عالی با جزیره ای در وسط اختصاص دهید تا ظاهری روح نواز و زیبا ایجاد کند .

 

استفاده از لوازم سیلور

اگر علاقه ای به وسایل آشپرخانه سفید ندارید و به دنبال رنگ سیلور هستید می توانید علاوه بر ماشین ها و یخچال به رنگ سیلور سراغ هود و گازی استیل بروید، در این گزینه می توانید کابینت های خود را رنگی نزدیک به سیلور و یا طوسی انتخاب کنید تا به فضای آشپزخانه شما جلوه ای بزرگ تر بدهد و از سویی برای ایجاد حس دلبازی بیشتر در فضا می توانید به دنبال کاشی های سفید بروید تا باعث کمی تضاد تیره و روشن در طرح کلی شود.

 

طرح دارای بافت

یک راه عالی برای شفاف سازی و مدرنیته کردن فضای آشپزخانه بدون صرف هزینه زیاد استفاده از طرح های دارای بافت است .از طرح های صاف و براق برای آشپزخانه ی مدرن خود استفاده کنید و دیوارهای بیرونی را با یک بافت زیبا انتخاب کنید تا ظاهری جذاب و عالی به فضا بدهد.

 

سرزنده و پرهیاهو

هرگز قدرت رنگ ها را دست کم  نگیرد زیرا آن ها شادترین چیز در جهان هستند.فرقی نمی کند آشپزخانه تان کوچک باشد یا بزرگ شما همچنان می توانید از جادوی رنگ ها با یک ترکیب فوق العاده استفاده کنید. قطعه های رنگی را برای دیوار پشت سینک انتخاب کنید و از طیف های رنگ زرد و قرمز در دیوارهای مقابل استفاده  کنید تا فضای فوق العاده ای به آشپزخانه تان بدهد. در این گزینه باز اگر وسایل آشپزخانه خود را به رنگ سیلور انتخاب کردین حتما صندلی های اپن خود را نیز سیلور خریداری کنید تا سبب هماهنگی وسایل در فضا گردد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.