انتخاب کاشی بین کابینتی برای آشپزخونه سفید

آشپزخانه سفید همانند یک بوم سفید نقاشی است که شما می توانید با انتخاب یک کاشی درست شخصیت خود ...

0 2,091

انتخاب کاشی بین کابینتی برای آشپزخونه سفید

در این مقاله ما با چند کارشناسی حرفه ای در ارتباط با طراحی آشپزخانه صحبت کرده ایم و نتایج بحث را در این مطلب با شما به اشتراک می گزاریم
• توجه به محیط اطراف
آشپزخانه سفید همانند یک بوم سفید نقاشی است که شما می توانید با انتخاب یک کاشی درست شخصیت خود را نشان دهید و این آشپزخانه را به فضایی جذاب تر تبدیل کنید. انتخاب درست کاشی آشپزخانه بسیار حائز اهمیت است چرا که میزان قابل توجه از دیوار آشپزخانه شما را در بر می گیرد.


اگر آشپزخانه شما اپن است، برای انتخاب رنگ و یا نوع متریال کاشی بین کابینتی فقط در نظر گرفتن فضای آشپزخانه(کابینت، وسایل برقی،دسته های کابینت ها، هود و…) کافی نیست. بلکه رنگ و نتیجه انتخابی باید بالانسی را بین فضای آشپزخانه و فضای مجاور آن (حال، پذیرایی، نهارخوری و…) برقرار کند.


• کاشی های بین کابینتی برگزیده
یکی از بهترین انتخاب ها الگو برداری از طرح های ترند (برگزیده) شده است. می توانید به راحتی با جستجو در سایت تغییراسیون حجم وسیعی از آشپزخانه های سفید با کاشی های کابینتی متنوع را ببینید
• کاشی هایی با سایز غیر معمول
کاشی هایی بزرگ با اندازه های 600 *600 میلی متر و یا 300 * 1200 میلی متر بسیار در بازار محبوب هستند و حتی برای کف آشپزخانه نیز مناسبند.
می توانید 2 رنگ از این نوع کاشی ها را به حالت بافت مانند کار کنید و یا تک رنگ آنها را همانند شکل زیر به کار ببرید.


• کاشی های نقش و نگار دار
با این نوع کاشی ها می توانید خط برجسته ای را در میان کابینت های خود خلق کنید تا تمام چشم ها به سمت فضای بین کابینتی شما جلب شود.


• شیشه
یکی از بهترین انتخاب ها برای کاشی در آشپزخانه سفید شیشه است شما می توانید به هر رنگ دلخواهی آن را انتخاب کنید و یا می توانید ابتدا فضای بین کابینت خود را کاغذ دیواری کنید و بعد روی آن را شیشه بی رنگ کنید این کار یک فضای یکدست و صافی را به شما برای تمیز کردن می دهد.


• سنگ
استفاده از سنگ برای فضای بین کابینتی یکی از محبوب ترین هاست، می توانید فضای بین کابینتی و جزیره را مشابهه هم از یک نوع سنگ کار کنید این کار ظاهر شکیلی به آشپزخانه شما می دهد.

نکته: پیشنهاد ما این است که فضای بالای گاز خود را سنگ نکنید زیرا ممکن است در اثر حرارت آسیب ببیند ولی اگر اصرار به این کار دارید حتما قبل از نصب از میزان تحمل سنگ انتخابی در برابر حرارت آگاه شوید


• کاشی های فلزی
کاشی های فلزی در فضای سفید بسیار چشم گیر خواهند بود و رنگ های مختلفی از آن در بازار موجود است که می توانید متناسب با محیط آشپزخانه و اطراف آن انتخاب درستی داشته باشید


یکی از انتخاب رایج این روز ها رنگ نقره ای است این رنگ چون به راحتی با یخچال، لباسشویی ، ظرف شویی نقره ای هماهنگ می شود یکی از پرفروش ترین هاست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.