چطور کابینت هایی دو رنگ داشته باشیم؟

گاهی اوقات برای ما خیلی سخت هست که از میان متریال های موجود برای کابینت فقط یک انتخاب داشته باشیم و یا حتی مجبور باشیم خودمان را به یک انتخاب محدود کنیم بیاید در این مطلب از تغییراسیون

0 261

چطور کابینت هایی دو رنگ داشته باشیم؟

گاهی اوقات برای ما خیلی سخت هست که از میان متریال های موجود برای کابینت فقط یک انتخاب داشته باشیم و یا حتی مجبور باشیم خودمان را به یک انتخاب محدود کنیم بیاید در این مطلب از تغییراسیون نگاهی بیندازیم به ترکیب رنگ ها و متریال ها در داخل یک فضا، بیاید ببینیم که اگر آشپزخانه ای دارای یک رنگ و متریال برای کابینت های بالایی باشد و رنگ و متریالی دیگر برای کابینت های پایینی چه اتفاقی می افتد؟!

کابینت های براق در کنار چوب
در آشپزخانه تصویر زیر برای در های کابینت های بالا و پایینی دو رنگ زرد و طوسی انتخاب شده که مکمل خوبی در کنار هم هستند و برای فریم کارها از رنگ چوب روشن استفاده شده است.  گره هایی که در چوب وجود دارد و رنگ چوب کابینت ها که تکمیل کننده کار است  بسیار خود نمایی می کند  و فضای بین کابینت ها کاشی بین کابینتی ساده و تا ارتفاع کمی هم کار شده است. تا فردی که وارد این آشپزخانه می شود بیشتر کابینت ها به چشم شخص بیاید .

مطالب بیشتر:چطور کابینت های چوبی و یا mdf را رنگ کنیم؟

رنگ جزیره
اگر جزیره دارید می توانید ترکیب رنگ را میان کابینت ها و جزیره پیاده کنید ، در تصویر زیر کابینت ها سفید انتخاب شده و جزیره رنگی کاملا چشمگیر کار شده که تمام نگاه ها را به سمت خود می کشد .از این رنگ های جذاب نترسید و حتما به کار ببرید و زیبایی و نشاط را به آشپزخانه خود بیاورید.

مطالب بیشتر: مدل جزیره آشپزخانه ام را نمی توانم انتخاب کنم!!!

ترکیب کابینت های سفید و چوب
ترکیب این دو رنگ در یک آشپزخانه بسیار پویا و جذاب است.
چرا؟ چرا انتخاب این دو در کنار هم؟ رنگ سفید در کابینت ها و فضای آشپزخانه یک حس تازگی و دلباز بودن را القا می کند، و چوب همیشه حس گرما و صمیمیت را.
یکی از طرح هایی که برای این منظور می توان بکار برد ترکیب کابینت های سفید برای بالا و کابینت هایی از چوب برای قسمت پایین و یا حتی می توانید مشابهه شکل فوق یک قسمت از کابینت ها را رنگ چوب و بقیه را سفید انتخاب کنید.

رنگ خنثی در کنار رنگ خنثی
برای آشپزخانه هایی که متراژ بسیار کمی دارند تغییراسیون پیشنهادی دیگر دارد:
شما می توانید از ترکیب رنگ های خنثی و بسیار روشن برای فضای خود استفاده کنید اگر فضای شما کم است دلیل بر آن نیست که شما قادر نخواهید بود تنوع رنگی داشته باشید پس رنگ های خنثی را حتما امتحان کنید همانند عکس زیر.

مطالب بیشتر: کابینت های استیل و زیبایی پر درخشش آنها!

رنگ در کنار رنگ براق
آیا شما عاشق فضاهای مدرن رنگی هستید ولی از سویی هم دوست ندارید که به طور افراطی فضا رنگی رنگی باشد؟ تغییراسیون برای شما این گزینه را پیشنهاد می کند به کارگیری رنگی گرم در کنار سفید. رنگ صورتی گرم رنگی است که در فضای آشپزخانه زیر به خوبی خودنمایی می کند و ترکیب آن با سفید فضا را دلنشین تر کرده است

البته قانونی نداره که حتما رنگ گرم را باید کابینت برای کابینت های بالایی به کار ببرید می توانید زیر برعکس نیز عمل کنید.

مطالب بیشتر: بازسازی آشپزخانه و اشتباهات رایج آن!

کابینت های وسیع
گزینه ای دیگر که می توانید انتخاب کنید دیوار سراسری از کابینت هاست که برای این دیوار می توانید کابینت ها را از کف تا سقف در نظر بگیرید که در این حالت فضای بسیار زیادی خواهید داشت و برای ترکیب رنگی از رنگ روشن برای سطح بیشتر استفاده کنید رنگ سفید در کنار طوسی یک انتخاب بسیار مناسب برای کابینت های وسیع است.

مطالب بیشتر: 7 تا راه آسون برای فضای بیشتر در آشپزخانه های کوچک!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.