میز نهارخوری و آشپزخانه های کوچک

آیا فضای آشپزخانه شما به اندازه کافی دوست داشتنی نیست؟ آیا کار کردن و آشپزی در آن فضا برایتان کسل کننده...

0 138

میز نهارخوری و آشپزخانه های کوچک

آیا فضای آشپزخانه شما به اندازه کافی دوست داشتنی نیست؟ آیا کار کردن و آشپزی در آن فضا برایتان کسل کننده است؟ در این مطلب تغییراسیون قصد دارد آشپزخانه هایی را به شما نشان دهد که می توانند محیط آنها الهام بخش آشپزخانه شما باشد.

میزهای نیمکتی

یکی از بهترین کارهایی که می توانید در آشپزخانه خود انجام دهید فضایی برای نشستن و صرف غذا بسازید اگر در آشپزخانه غذایتان را میل می کنید ولی آن فضا بسیار کوچک است و برای مهمان مناسب نیست می توانید به راحتی با اضافه کردن نشیمن های نیمکتی مانند عکس زیر فضای بیشتری هم برای نشستن و هم برای ذخیره وسایل( در داخل نیمکت ها می توانید وسایلی که استفاده کمتری دارند جای دهید) داشته باشد.

مطلب بیشتر:چطور میز نهاخوری و مبلمان رو در اتاق نشیمن پچینیم؟

میزهای اپنی

اگر برای شما نشستن دقایقی بر روی صندلی در آشپزخانه کافی است و تمایلی به داشتن میز نهارخوری برای چندین نفر در آشپزخانه ندارید می توانید از یک میز بار کوچک همانند عکس زیر برای فضای خود استفاده کنید. این میز بار کوچک برای آشپزخانه هایی که جزیره یا اپن ندارند هم بسیار کاربردی است.

مطلب بیشتر:میزهای چرخ دار یک انتخاب جدید برای آشپزخانه شما!

میزهای چرخ دار

یکی از گزینه هایی که بسیار پر کاربرد است میزهای چرخ دار هستند که به راحتی می توانند بین فضای پذیرایی و آشپزخانه حرکت کنند، اگر پنجره ای دارید حتما برای نشیمن در جلوی آن استفاده کنید همانند شکل زیر با حرکت کردن چرخ ها به سمت بیرون حداقل 4 فضای نشیمن دارید.

میزهای تاشو

میز و صندلی های تاشو نیز بسیار پر کاربرد هستند به راحتی یک طرف آن را می توانید به دیوار نصب کنید و سمت دیگر آن در مواقع نیاز باز نگه دارید تصویر زیر این میز کوچک با 3 صندلی که در داخل هم فرو رفته اند بسیار برای این آشپزخانه کاربردی است.

مطلب بیشتر:تور خانه من: در این آشپزخانه هر وسیله سر جایش است!

میزهای گرد

میزهای گرد فضای کمتری را اشغال می کنند و بسیار محیط صمیمی تری دارند، از آنها استفاده کنید و آن را گوشه ای از آشپزخانه قرار دهید می توانید رنگی جذاب نیز برای آن انتخاب کنید همانند عکس زیر که دارای میزی سفید و صندلی هایی با رنگی شاد در فضا کار شده است.

مطلب بیشتر:7 تا راه آسون برای فضای بیشتر در آشپزخانه های کوچک!

دیوار دنج

اگر فضای آشپزخانه شما بسیار بسیار کوچک است و امکان گذاشتن میز در آن نیست یکی از گزینه ها این است که دیوار دنجی را نزدیک به آشپزخانه برای گذاشتن میز نهارخوری انتخاب کنید و بعد می توانید به واسطه این میز قفسه ای را در کنار آن( ترجیحا با متریالی یکسان) بسازید و بسیاری از ظروف خود را در آن قرار دهید. با این کار ساده شما فضای خیلی بیشتری خواهید داشت.تصویر زیر هم متریال میز چوبی است و هم قفسه ای که در کنار آن قرار دارد.

مطلب بیشتر:تور خانه من: آپارتمانی بسیار کوچک و چیدمان آن!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.