با هزینه کم آشپزخانه خود را نو کنیم!

اگر بوجه شما برای تغییر دکور آشپزخانه بسیار کم است ولی از سویی از فضای تکراری آشپزخانه خود خسته شدید با این مطلب از تغییراسیون همراه باشید...

0 489

با هزینه کم آشپزخانه خود را نو کنیم!

اگر بوجه شما برای تغییر دکور آشپزخانه بسیار کم است ولی از سویی از فضای تکراری آشپزخانه خود خسته شدید با این مطلب از تغییراسیون همراه باشید.

این آشپزخانه رنگی یکنواخت با کابینت های سفید داشت و اعضای خانه تصمیم به تغییر در دکوراسیون آشپزخانه خود داشتند و از سویی هم تقبل هزینه زیاد برایشان ممکن نبود، در این حالت یکی از بهترین گزینه ها رنگ کردن کابینت هاست.

اگر عاشق آشپزخانه های رنگی هستید و دوست دارید با وارد شدن به آن فضا حس و حالتان کاملا تغییر کند باید رنگ جذابی را انتخاب کنید رنگ هایی مثل صورتی، سبز، زرد، آبی و…. این رنگ ها در کنار رنگ سفید به خوبی نمایان می شوند
نکته: پیشنهاد ما به شما این است که تمام کابینت های خود را یک رنگ بُلد نکنید چون پس از مدتی ممکن است سبب خستگی شما در فضا شود.

در آشپزخانه تصویر فوق کابینت های پایینی، بخش قفسه های باز کابینت بالایی و قسمتی از فضای بین کابینتی که کاشی نشده بود نیز به رنگ صورتی درآمده است.

مطالب بیشتر:چطور کابینت هایی دو رنگ داشته باشیم؟

یکی دیگر از کارهایی که می توانید انجام دهید عوض کردن دستگیره هاست، دستگیره های زیادی در بازار تهران موجود است حتما سری به خیابان حسن آباد بزنید و تنوع زیاد کارها را ببینید و با قیمتی مناسب دستگیره مورد نظر را انتخاب کنید
نکته: حواستان باشد دستگیره جدید انتخابی تقریبا هم سایز با دستگیره قبلی باشد زیرا در این حالت سوراخ هایی که قبلا برای نصب دستگیره انجام گرفته است پنهان می ماند.

و تکنیک بعدی که می توانید به کار ببرید استفاده از برچسب هاست!
اگر تمام کابینت های پایین را یکدست رنگ کردید و دوست دارید ماشین لباسشویی قدیمی و یا گاز شما هم همراستا با طرح جدید باشد می توانید از برچسب ها استفاده کنید این برچسب ها در رنگ های مختلف در بازار هستند می توانید کل یا بخشی از آن را برچسب بزنید، این بستگی به سلیقه شما دارد!

مطالب بیشتر:چطوری کاشی بین کابینت ها رو رنگ کنیم؟

تا اینجا کار تمام است ولی اگر می خواهید بیشتر خرج کنید می توانید بخشی از کابینت ها و یا درهای آنها را تعویض کنید

مراحل کار برای کابینت های بالایی به صورت عکس در زیر گذاشته شده است.

نگران نباشید این منزل شماست و هر طور که می خواهید می توانید آن را دکور کنید حتی اگر افرادی دیگر رنگ انتخابی شما را احمقانه بدانند!! پس دست به کار شوید.

مطالب بیشتر: چطور کابینت های چوبی و یا mdf را رنگ کنیم؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.