چطور از دیوار خالی آشپزخانه استفاده کنیم؟

در این مطلب از تغییراسیون به سراغ یک بازسازی آشپزخانه ای رفتیم، آشپزخانه منزل فوق کوچک بوده و صاحب خانه نیاز به فضای بیشتری داشت و از طرفی هم می خواهد دسترسی به لوازم آشپزخانه...

0 337

چطور از دیوار خالی آشپزخانه استفاده کنیم؟

در این مطلب از تغییراسیون به سراغ یک بازسازی آشپزخانه ای رفتیم، آشپزخانه منزل فوق کوچک بوده و صاحب خانه نیاز به فضای بیشتری داشت و از طرفی هم می خواهد دسترسی به لوازم آشپزخانه برایش بسیار ساده و راحت باشد، حال بیاید نگاهی به عکس های قبل و بعد بازسازی منزل فوق و همینطور مراحل انجام کار بیندازیم.

مهمترین آیتمی که در آشپزخانه فوق بسیار دارای اهمیت است دیوار خالی انتهای آشپزخانه بود که بلااستفاده مانده بود، تصمیم گرفته شد آن دیوار با یک صفحه پوشانده شود ولی نه یک صفحه معمولی، صفحه ای که قابلیت آویزان کردن لوازم روزانه را دارد بدون اینکه بخواهد فضای آشپزخانه را تنگ کند.

نگاهی به آشپزخانه قبل از بازسازی: در این آشپزخانه کابینت ها رنگ چوب تیره، لوازم آشپزخانه سفید و کفی با رنگ بژ مانند به چشم می خورد و در سمت راست هم یک اپن که دید به سمت فضای پذیرایی دارد.

مطالب بیشتر:7 تا راه آسون برای فضای بیشتر در آشپزخانه های کوچک!

آشپزخانه بعد از بازسازی:دیواری که در سمت راست تصویر بالا بود برداشته شد و یک فضای باز بیشتری به وجود آمد و از طرفی حال،  اپن برای صرف نهار و یا شام فضای بیشتری دارد و دید بسیار خوبی به سمت فضای پذیرایی.

3 عدد لوستر آویز با ترکیب رنگی سرمه ای و چوب به کار اضافه شد تا زیبایی اپن این منزل دو چندان شود و چراغ های ال ای دی هم که در داخل قسمت زیرین کابینت کار شده است.

مطالب بیشتر:فراتر از کاغذ دیواری در آشپزخانه!

نکته مهم طراحی این منزل در اینجاست! اینجا جایی است در انتهای آشپزخانه که این صفحه بسیار زیبا از جنس چوب کار شده است، این صفحه بسیار تغییر پذیر بوده یعنی می توانید محل نصب اشیا خود را بالاتر و یا پایین تر بیاید هر جا که گیره نگه دارنده را بر روی این صفحه بگذارید جسم خود را می توانید آویزان کنید.

مطالب بیشتر:ایده آجر برای دیوار بین کابینت ها در آشپزخانه!

در بخشی دیگر از آشپزخانه گاز قرار دارد که مایکروفر در بالای آن قرار گرفته و فیلتر تهویه هود هم درست در زیر آن نصب شده است.کابینت های بالایی به رنگ سفید و کابینت های پایینی سرمه ای انتخاب شد و صفحه رویه کار با برداشتن مایکروفر از روی آن فضای بیشتری را به ما داده است.

مطالب بیشتر:ایده های دیوار بین کابینت ها در آشپزخانه!

و در انتها نیز کاشی بین کابینتی با تناژ مشکی برای آن انتخاب شده است و فضای باز بالای سینک و بالای یخچال بسیار برای گذاشتن ظروف روزانه مناسب است و کارایی زیادی دارد

مطالب بیشتر:چگونه یک آشپزخانه ی کوچک را ساماندهی کنیم؟

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.