بهترین انتخاب ها برای کاشی بین کابینتی آشپزخانه!

کاشی بین کابینتی فاکتوری است که به راحتی می تواند حس و حال آشپزخانه شما را عوض کند، فقط باید ...

0 441

بهترین انتخاب ها برای کاشی بین کابینتی آشپزخانه!

کاشی بین کابینتی فاکتوری است که به راحتی می تواند حس و حال آشپزخانه شما را عوض کند، فقط باید هوشمندانه انتخاب شود که هم با فضا هماهنگ باشد و هم زیبایی کابینت ها را دو چندان کند.

انتخاب اول

اولین انتخاب کاشی بین کابینتی مدرن، ساده و سفید رنگ با بند کشی مشکی است. به آشپزخانه زیر نگاه کنید تصویری کاملا هماهنگ میان کابینت های سفید، صفحه رویه مشکی، قفسه های باز و کاشی های سفید برقرار است.

مطلب بیشتر:چطور کاشی بین کابینتی درستی را انتخاب کنیم؟

انتخاب دوم

دومین انتخاب می تواند انتخابی کاملا کلاسیک بر گرفته از کاشی های سنتی ایرانی باشد که می تواند نمادی از شخصیت و اصالتتان را در بر بگیرد، رنگ آبی و سفید کاشی ها، صفحه رویه مشکی رنگ با کابینت هایی سفید در زیر نمایش داده شده است.

مطلب بیشتر:انتخاب کاشی بین کابینتی برای آشپزخونه سفید

انتخاب سوم

برای انتخاب سوم می توانید کل کاشی ها را یکدست و ساده کار کنید فقط برای قسمت بالای گازی طرحی متفاوت را انتخاب کنید در تصویر بالا کابینتی شیشه ای انتخاب شده است.

انتخاب چهارم

اگر عاشق طرح های مدرن هستید و کاشی های ساده سفید رنگ را می پسندید می توانید آنها را زاویه دار کار کنید تا هم ظاهری متفاوت داشته باشند و هم حس مدرن بودن و پاکیزگی را همچنان القا کنند.

 انتخاب پنجم

انتخاب بعدی مخصوص کسانی است که کابینت های تک رنگ چوبی دارند که از رنگ تکراری آن خسته شده اند و دوست دارند حال و هوایی نو و رنگی را به آشپزخانه خود بدهند، پس انتخابی همانند عکس زیر می تواند کارساز باشد.

انتخاب ششم

اگر می خواهید فضای آشپزخانه تان کاملا چشم گیر و خیره کننده باشد سراغ سنگ بروید سنگ ها علاوه بر سطح یکدستی که به شما می دهند بسیار دلربا هستند.

مطالب بیشتر:کاشی بین کابینتی را با این طرح جدید دست ساز عوض کنید!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.