ایده های خلاقانه برای دیوار بین کابینتی!

یوار بین کابینت ها فضایی ما بین کابینت های بالایی و پایینی است که غالبا پشت سینک و گاز را نیز در بر می گیرد در این مطلب از تغییراسیون می خواهیم به جدید ترین کارهای خلاقانه ای که می توان...

0 462

ایده های خلاقانه برای دیوار بین کابینتی!

دیوار بین کابینت ها فضایی ما بین کابینت های بالایی و پایینی است که غالبا پشت سینک و گاز را نیز در بر می گیرد در این مطلب از تغییراسیون می خواهیم به جدید ترین کارهای خلاقانه ای که می توان بر روی این دیوار انجام داد نگاهی بیندازیم.

دیوار پگبورد:

هیچ وسیله ای کاربردی تر از دیوار پکبورد نمی تواند وسایل را برایمان نگه دارد، با استفاده از پگبورد به راحتی می تواند هر آنچه را که می خواهید بر روی آن آویزان کنید از قابلمه و ماهی تابه گرفته تا لیوان ها و….

پگبورد ها می توانند از جنس فیبر چوب کمپرس شده و رزین ، استیل( فولاد)  و یا پلاستیک پلیمری باشند.

نصب: نصب پگ بورد آسان است و لازم نیست مهارت زیادی در نجاری داشته باشید فقط  احتیاج به دريل و متر داريد.

اگر یک دیوار خالی در آشپزخانه دارید که قابلیت نصب کابینت را ندارد حتما سراغ این صفحه های بسیار کاربردی پگ بورد بروید.

مطلب بیشتر:چطور کاشی بین کابینتی درستی را انتخاب کنیم؟

.

کاغذ دیواری:

شاید در همین اول کار بگویید کاغذ دیواری! مگر می شود به راحتی خیس شده و خراب می شود! ولی راه حلش را به شما می گویم.ابتدا در این روش شما احتیاج به کاغذ دیواری دارید و یا هر کاغذی که به نظرتان زیبا می آید حتی می تواند برگه ای از نقشه و یا روزنامه و یا حتی برگی از خاطرات باشد.

در قدم اول باید ابعاد کاغذ انتخابی شما دارای عرض 60 و طول آن براساس درازای فضای خالی بین آشپزخانه شما کم یا زیاد می شود.

اگر کاغذ انتخابی شما بسیار کوچک است عیبی ندارد می توانید آنها را به شکل کاملا هنرمندانه ای بهم بچسبانید و یا اگر بزرگ تر است به راحتی با قیچی آن را کوچک کنید

در قدم بعد شما احتیاج به شیشه دارید با کار کردن شیشه به عنوان لایه نهایی از خیس شدن و خرابی کاغذ دیواری جلوگیری می کنید.

استیکر چسبی:

راه بعدی که می تونید انتخاب کنید استفاده از استیکر های چسبی هست که تو بازار و خیابان شیراز تهران به راحتی پیدا می شوند و اگر به خرید آنلاین علاقه دارید می توانید از سایت www.digikala.com  و http://salso.ir خریداری کنید.

این استیکر های دارای چسب بوده و احتیاجی نیست چسب جدایی را تهیه کنید به راحتی بر روی کاشی قدیمی شما و یا دیوارتان خواهد چسبید و نکته مهم دیگر آنکه ضد آب نیز هستند.

مطالب بیشتر:کاشی بین کابینتی سفید، ولی نه تکراری !

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.