چطور یک آشپزخانه رنگی داشته باشیم؟

در این مطلب از تغییراسیون سراغ آشپزخانه های باطراوت و رنگی رفته ایم، این آشپزخانه ها ترکیبی از رنگ های...

0 52

چطور یک آشپزخانه رنگی داشته باشیم؟
در این مطلب از تغییراسیون سراغ آشپزخانه های باطراوت و رنگی رفته ایم، این آشپزخانه ها ترکیبی از رنگ های شاد به همراه الگو می باشند، حال برای داشتن یک آشپزخانه با نشاط تر چه باید کنیم؟
رنگ زدن دیوارها (دیوار سفید در کنار دیوار های رنگی)، خرید لوازم غیر طبیعی ولی جذاب برای آشپزخانه، خرید و نصب کاشی های رنگی ،اضافه کردن گل و گیاه و به کارگیری چوب طبیعی در آشپزخانه،استفاده از فرش های رنگی و یا کاشی های طرح دار برای کف.
کدام یک از این روش ها برای آشپزخانه ما عملی تر و بهتر است ؟ در اینجا نمونه های مختلفی از آشپزخانه های رنگی را بررسی کرده ایم تا شما با ایده گرفتن از آنها بهترین انتخاب را داشته باشید.
1- رنگ روشن
اگر عاشق رنگ های روشن هستید می توانید برای خلق آشپزخانه رنگیتان به راحتی رنگ ها را با هم ترکیب کنید زیرا رنگ های روشن به راحتی می توانند در کنار هم قرار بگیرند مثلا در تصویر زیر رنگ سبز در آشپزخانه بیشترین میزان را داراست ولی در کنار آن کاشی هایی با طرح شلوغ و رنگی انتخاب شده است و کفی که رنگی متفاوت را دارد همه در کنار هم باعث ایجاد محیطی زیبا در این آشپزخانه شده است.

مطالب بیشتر:چیدمان داخل کابینت ها به سبک امروزی!


2- کابینت های باز
کابینت های باز و یا قفسه ها یکی از بهترین انتخاب ها برای یک آشپزخانه شاد است زیرا به راحتی می توانید این فضای باز را با ظروف رنگی پر کنید و از این تنوع رنگ ها در کنار هم لذت ببرید.

مطالب بیشتر:آشپزخانه کوچک و ایده فضای نهارخوری!


3- کاشی
امروزه کاشی های رنگی با طرح های بسیار شادی در بازار موجود است به خصوص در خیابان استاد حسن بنا در تهران می توانید تنوع زیادی از آنها را ببنید، ترکیب کاشی های طرح دار شاد در کنار قفسه های باز و گیاهان رونده عالی خواهد شد همانند تصویر زیر.

مطالب بیشتر:پریز های برق مخفی در آشپزخانه!


4 سقف
سقف محیطی است که معمولا در طراحی آشپزخانه خیلی مورد توجه قرار نمیگیرد ولی اگر شما کسی هستید که به آشپزخانه های رنگی علاقه دارید از آن غافل نشوید زیرا رنگ و طرح آن بسیار در حال و هوای فضا تاثیر گذار است.

مطالب بیشتر:خانه من : عاشقان رنگ صورتی بخوانند!


5- کاغذ دیواری
تنوع کاغذ دیواری ها در بازار باعث شده است که نکته پنجم را به آن اختصاص بدهیم، کاغذ دیواری های طرح دار و رنگی بهترین انتخاب برای داشتن آشپزخانه رنگی است از انتخاب کاغذ دیواری های شلوغ و به کار بردن چند طرح متفاوت در کنار هم نترسید(همانند تصویر زیر)

مطالب بیشتر:چطور کابینت هایی دو رنگ داشته باشیم؟


6- لکه های رنگی
یکی از راه های دیگر برای داشتن آشپزخانه ای رنگی به کارگیری یک رنگ در بعضی نقاط آشپزخانه است مثلا می توانید فریم پنجره ها را از داخل رنگ کنیم و یا اگر ستونی در آشپزخانه دارید آن را رنگ سبز به رنگ زندگی بزنید این رنگ در کنار گیاهان طبیعی در داخل آشپزخانه یکی از با نشاط ترین هاست.

مطالب بیشتر:5 مدل پیش بند آشپزخانه با الگو خیاطی


7- فرش
فرش های رنگی و بسیار شاد یک انتخاب عالی برای داشتن آشپزخانه ای رنگی است می توانید فرش های نارنجی، بنفش، سبز و یا آبی را برای آشپزخانه خود انتخاب کنید.

مطالب بیشتر:بهترین انتخاب ها برای کاشی بین کابینتی آشپزخانه!

8- یک دیوار
اگر خیلی اهل ریسک نیستید و راه های مطمئن تری را برای داشتن آشپزخانه رنگی بیشتر می پسندید می توانید یک رنگ جذاب و یک دیوار را برای رنگ زدن انتخاب کنید تنها یک دیوار تا ببینید چطور همین یک دیوار ساده می تواند در آشپزخانه غوغا کند.

مطالب بیشتر:چطور از دیوار خالی آشپزخانه استفاده کنیم؟

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.