4 فاکتور برای داشتن یک آشپزخونه رنگی!

0 74

4 فاکتور برای داشتن یک آشپزخونه رنگی!

اگر دوست دارید آشپزخانه شاد و رنگی داشته باشید این مطلب از تغییراسیون را دنبال کنید در اینجا ما به شما راهکار هایی را نشان می دهیم که چطور می توانید ظاهر آشپزخانه خود را عوض کنید و جلوه ای متفاوت به آن بدهید تا چشم گیر تر از قبل به نظر آید.

کابینت ها

به دنبال کابینت های رنگی بروید، کلیشه ها را کنار بگذارید و تنوع را به فضای خود هدیه دهید، مثلا مشکی در کنار نارنجی، زرد در کنار آبی، سبز در کنار صورتی، بنفش در کنار طوسی و…می توانید مثلا کابینت های بالایی را طوسی و کابینت های پایینی را زرد انتخاب کنید و یا می توانید یک ردیف کابینت ها را سفید و یک ردیف را فقط رنگی کار کنید مثلا فقط کابینت های بالایی یا فقط کابینت های پایینی و یا راهی دیگر آن است که کابینت هایی که زیر اپن آشپزخانه هستند را رنگی انتخاب کنیم.

آشپزخانه تصویر زیر ترکیبی از رنگ مشکی در کنار زرد است که قسمت اعظم آن مشکی انتخاب شده و فضای داخلی آن زرد در نظر گرفته شده است که این دو ترکیب نه آنقدر زیاد روی در رنگ هاست که زننده باشد نه آنقدر کم است که چشمگیر نباشد.

مطالب بیشتر:چطور یک آشپزخانه رنگی داشته باشیم؟

ترکیب رنگی ملایم که بیشتر کابینت ها سفید انتخاب شده و تعداد کمی از آنها رنگی انتخاب شده است و می توانید حتی صفحه رویه کابینت ها را همانند تصویر زیر قرمز انتخاب کنی.

مطالب بیشتر:اگر کمبود جا در آشپزخانه منزل دارید حتما این ویدیو را ببینید!

ترکیب چوب، رنگ زرد و مشکی فوق العاده است در اینجا یکدست کابینت های سراسری زرد با دستگیره جالب به رنگ سفید هماهنگ شده و صفحه رویه کابینت هم همانند آن سفید است.

مطالب بیشتر:کاغذ دیواری در آشپزخانه!

دیوار

گزینه بعدی برای داشتن آشپزخانه رنگی تغییر رنگ دیوار آشپزخانه است، می توانید کابینت ها و دیوار را در دو رنگ متفاوت ولی کاملا هماهنگ با هم انتخاب کنید ، آشپزخانه خود را زون بندی کنید مثلا زون آشپزی یک رنگ (دیوار بالای گاز) زون شست و شو زون غذا خوری رنگی دیگر در هماهنگ با آن و…

مطالب بیشتر:دیوار بین کابینتی از جنس شیشه!!

اگر رنگ های جیغ برای شما جذاب نیست و رنگ های ملایم را بیشتر می پسندید می توانید همانند تصویر زیر برای دیوار آشپزخانه خود رنگ های ملایم را در کنار کابینت های سفید به کار ببرید.

مطالب بیشتر:بهترین انتخاب ها برای کاشی بین کابینتی آشپزخانه!

فضای بین کابینت ها(فضای بالای سینک)

می توانید این فاصله را نیز با انتخاب رنگ های متنوع جذاب کنید مثلا همانند عکس زیر دو یا 3 رنگ را با هم ترکیب کنید.

مطالب بیشتر:بازسازی آشپزخانه و اشتباهات رایج آن!

انتخاب وسایل رنگی

که این انتخاب می تواند شامل تک تک وسایل آشپزخانه همانند یخچال ، کتری برقی، و… باشد یا حتی می توانید رنگ پرده آشپزخانه را نیز هماهنگ با کابینت ها و شاد انتخاب کنید.

مطالب بیشتر:ایده های خلاقانه برای دیوار بین کابینتی!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.