فضای ذخیره سازی بیشتر در آشپزخانه با چند تا راهکار متفاوت!

کمبود جا در آشپزخانه همیشه موضوعی است که درگیر آن هستیم بعضی اوقات کمبود جا باعث نامرتب شدن آشپزخانه ها می شود و بعضی اوقات چیدمان بد و دکوراسیون نامناسب باعث آشفته شدن...

0 27

فضای ذخیره سازی بیشتر در آشپزخانه با چند تا راهکار متفاوت!

کمبود جا در آشپزخانه همیشه موضوعی است که درگیر آن هستیم بعضی اوقات کمبود جا باعث نامرتب شدن آشپزخانه ها می شود و بعضی اوقات چیدمان بد و دکوراسیون نامناسب باعث آشفته شدن فضا خواهد شد.

دوست دارید فضایی برای چند گلدان در آشپزخانه خود داشته باشید ولی جایی را ندارید؟ یکی از بهترین راه ها که بارها در سایت به آن اشاره کردیم قفسه های باز است. فضایی که نمی توان کابینت کرد را با این قفسه های باز دکور کنید هم می توانید از آن برای نگه داری ظروف و یا برای سبزیجات و گلدان ها استفاده کنید

اگر در آشپزخانه خود جزیره دارید می توانید از یک سمت آن برای نگه داری ظروف استفاده کنید به جای آنکه کامل و یکدست آن را کابینت کنید خلاق باشید و قفسه بندی همانند عکس زیر را کار کنید فرقی نمی کند جزیره شما کوچک باشد یا بزرگ.

این جزیره در تصویر زیر فضایی دارد برای رشد گیاهان که در مرحله طراحی برای روی جزیره خاک و نور در نظر گرفته شده  و همچنین فضای زیر آن با قفسه سازماندهی شده است.

مطالب بیشتر:تقسیم بندی داخل فضای کابینت ها

صفحه رویه جزیره یکی از بهترین فضاها برای ذخیره ادویه جات و ظروف کوچک و روزانه است همانند تصویر زیر. البته این ایده بیشتر برای آشپزخانه های بزرگ کاربردی است.

نوع دیگری که می توانید از جزیره استفاده کنید قفسه بندی کردن آن است آن هم قفسه های باز! این قفسه ها اگر به سمت هال یا پذیرایی باشد می توانید با کتاب آن را دیزاین کنید و اگر سمتی است که به طرف آشپزخانه باشد می توانید ظروف را روی آن قرار دهید.

مطالب بیشتر:کابینت ها از کجا می آیند؟!

فضای بین کابینت ها یکی از بهترین مکان هاست شما می توانید فقط به جای کاشی کردن آن استفاده های بیشتری ببرید این فضا را قفسه بندی کنید اما باریک و می توانید برای ذخیره کردن لیوان ها و… از آن استفاده کنید

مطالب بیشتر:مدل جزیره شیشه ای در سال 2019-2020

اگر آشپزخانه شما اپن است و یک سمت آن به طرف هال و یا پذیرایی است می توانید با یک قفسه ای باریک آن را دکور کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.