ایده های جدید را جایگزین کاشی های قدیمی در آشپزخانه خود کنید!

درخشندگی خورشید را با سبزینگی در آشپزخانه خود ترکیب کنید از این کاشی های براق سبز رنگ برای کل فضای آشپزخانه خود استفاده کنید و از کف تا سقف را کاشی کنید و...

0 1,977

ایده های جدید را جایگزین کاشی های قدیمی در آشپزخانه خود کنید

تاریخچه کاشی در ایران به 10.000 سال قبل از میلاد می‌رسد هرچند ممکن است زمانی برسد که کاشی ها  نیز دیگر مورد پسند نباشند، ولی تعداد زیاد آنها و تنوع در سبک های مختلف هنوز سبب کشش بازار به سمت کاشی هاست که زیبایی آشپزخانه ی شما را چند برابر می کند. ظرافت آنها، جنس و دواشان، از ویژگی های مهمی است که در هنگام خرید باید مد نظرتان قرار گیرد .

سبکی خیره کننده

درخشندگی خورشید را با سبزینگی در آشپزخانه خود ترکیب کنید از این کاشی های براق سبز رنگ برای کل فضای آشپزخانه خود استفاده کنید و اطمینان داشته باشید این نوع کاشی ها زیبایی و جذابیت زیادی را به آشپزخانه شما می دهد که هر کس به محض ورود به این فضا به نشاط موجود در آشپزخانه شما حسادت خواهد کرد.

بازی با سنگ ها

سنگ ها آرامش و فریبندگی خاص خود را دارند و باعث ایجاد حس امنیت در آشپزخانه ی شما می شود و دمای محیط را کاهش می دهند. فضای کار خود را با یک دیوار سنگی که مستقیم شما را به طبیعت متصل می کند تصور کنید. سنگ های بلند و براق انتخاب کنید تا با کفپوش چوبی و دکوراسیون مدرن شما مطابقت داشته باشد.

روشن تر از آفتاب

همیشه مقداری زرق و برق برای جلوه دادن به فضا نیاز است. آشپزخانه ها به چیز بیشتری از این قطعه های دیواری نیاز دارند مثلاً چیزیکه مثل جواهرات بدرخشد و نمادی از درخشش آفتاب باشد. آن را با قطعه های دایره ای مرواریدی زیبا کنید و از ظرافت و زیبایی آن شگفت زده شوید.

قطعه های کوچک و روشن

الگوهای کوچک فضای ما را شاد و لذت بخش می کنند. از این الگوها استفاده کنید و به فضا روشنی ببخشید. الگو های بزرگ ممکن است دارای جذابیت خاص خود باشند اما نمی توانند در فریبندگی با الگو هایی با بافت ریز که در یک نگاه چشمگیر هستند، رقابت کنند. این بار سراغ کاشی های باریک تر  برای دیوار آشپزخانه ی خود بروید تا ببینید چقدر جذاب به نظر خواهند رسید.

بله، آجـــر انتخابی درست است

دکور آشپزخانه بدون توجه به دیوار بین کابینت ها ناقص است، پس یکنواختی را رها کنید و یک طرح دیواری آجر سنتی ولی گرم را انتخاب کنید.در مورد آجرهای سنتی اشتباه نکنید ما در مورد آجرهایی صحبت می کنیم که طرحی عالی برای خانه های مدرن هستند و در عین حال حس سنتی را به اطرافیان القاء می کند. این آجرها را می توانید از خیابان شیراز در تهران تهیه کنید که دارای رنگ های مختلف و به 2 نوع دست ساز یا کارخانه ای در بازار موجود است.

الگوهای خوشایند

همانطور که قبلاً در مورد الگوهای لذت بخش بسیاری صحبت کرده ایم، در اینجا دوباره می خواهیم شما را بیشتر راغب کنیم تا بتوانید بهترین طرح را برای خود انتخاب کنید. این بار به شما الگویی متفاوت و رنگارنگ را پیشنهاد می دهیم و از ترکیب آنها با هم یک فضای آشپزی گرم، شاد و لذت بخش را بوجود می آوریم. به رنگ های تند و با انرژی و پر نقش و رنگارنگ کاشی ها فکر کنید و یک طرح فوق العاده را در آشپزخانه ی خود بوجود آورید و برای تهیه این کاشی ها باز می توانید سری به خیابان شیراز در تهران بزنید و تنوع بسیار بالا در طرح های کاشی ها را از نزدیک ببینید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.