ایده هایی شیک،که نمی توانید آن ها را نادیده بگیرید!

کودک درون ما هرگز نمی تواند مهمانی های خانه مادر بزرگ مان را که با وسایل چوبی و فرسوده قدیمی برگزار می شد را فراموش کند. ما همچنان...

متن توضیحات
0 82

ایده هایی شیک که نمی توانید آن ها را نادیده بگیرید

کودک درون ما هرگز نمی تواند مهمانی های خانه مادر بزرگ مان را که با وسایل چوبی و فرسوده قدیمی برگزار می شد را فراموش کند. ما همچنان این مبلمان و دکورهای قدیمی را که گاهی در اثر بازی باعث شکستن آن ها شده ایم را در ذهن داریم. آیا می دانید که از ترکیب سبک های سنتی ایرانی در واقع یک سبک دلنشین و در عین حال شیک به دست می آید؟ بله، این سبک زیبا حس خانه های روستایی را می دهد و همواره در حال توسعه می باشد. این سبک بر زیبایی، راحتی، کیفیت خوب، فضای صمیمی و دوست داشتنی یک خانه ویلایی تمرکز دارد.. در اینجا برخی از ایده های چنین خانه هایی در خصوص آشپزخانه را در اختیار شما قرار داده ایم که این فضا را به نقطه اصلی و کانونی منزلتان تبدیل می کند.

یکپارچه سازی فضا

همانطور که برای فضای خارج از خانه تان (مثلا تراس) مبلمان فلزی را به کار می برید ، در آشپزخانه ی نیز می توانید از طرح های فلزی استفاده کنید. به آشپزخانه های دهه ی 50 و یا قدیمی تر نگاهی بیاندازید متوجه خواهید شد که یک میز فلزی ساده می تواند ظاهر قشنگی به فضای خالی آشپزخانه شما بدهد. به وسیله ی میز و صندلی گرد فلزی و برخی لوازم و دکوری هایی با رنگ های زیبا، حس فریبنده ای از آن دوران را وارد فضای خود کنید.

زیبایی در تعادل

آشپزخانه بدون وجود ظروف، قابلمه، ماهیتابه، کارد و چنگال و لیوان ناقص است. این عناصر نقش مهمی را در جلوه ی این فضا ایفا می کنند. وقت آن رسیده که مادربزرگ خود را خوشحال کنید و با طرحی جادویی پر از گل های رنگارنگ و حس تازگی باعث شوید زمان بیشتری را در خانه شما بماند، و این کار باعث می شود شما یک احساس کاملا متفاوت از آشپزخانه های امروزی را در فضایتان ایجاد کنید.

از ویژگی های فوق العاده ی خانه های روستایی استفاده کنید

سبک روستایی در آشپزخانه ها همیشه قابل تحسین است. آشپزخانه مکانی برای غذا خوردن و صحبت کردن با عزیزانتان است و طراحی آن با مدلی قدیمی و روستایی به معنای حفظ ارزش های قدیم و یادآوری خاطرات است. با استفاده از عناصری مانند ستون های چوبی تیره، صندلی های تاشو، سبد های بافت و جزئیات قدیمی که به آن علاقه دارید فضای خود را طراحی کنید.

انعکاسی از گذشته

اگر به دنبال سبکی پر بار هستید که نمودی از گذشته و معاصر را در بر داشته باشد، به دنبال طرح روستایی بروید. کابینت های چوبی از چوب توسکا، گیلاس، بلوط قرمز، درخت گردوی و افرا و رنگ آن ها را با سایه روشن های قهوه ای و قرمز تا سبز و زرد انتخاب کنید تا حسی مطبوع در فضای شما ایجاد کند. علاوه بر این  کابینت ها را با دستگیره های مسی طراحی کنید تا حس زندگی را در سرتا سر فضا به ارمغان بیاورد.

یک آشپزخانه کاملا سفید رنگ، شما را به وجد می آورد

اگر دوست دارید یک سبک گرم، راحت و زیبا را با هم همزمان داشته باشید و فضای آشپزخانه شما بسیار کوچک است، طراحی سفید رنگ یک انتخاب ایده آل می باشد. این طرح حسی ظریف، دوستانه، سنتی و تا حدودی ساده را به تصویر می کشد. از آنجایی که کابینت آشپزخانه ی شما فضای بصری زیادی را در بر می گیرد استفاده از یک کابینت سفید برای ایجاد فضایی تحقق گرا الزامی است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.