چند ایده ی رنگارنگ برای دیوار پشت سینک!

دیوار پشت سینک در آشپزخانه به عنوان یک عنصر زیبا شناختی و کاربردی در فضای آشپزخانه می باشد.دارای بافت های مختلف،طرح های گوناگون هندسی، انتزاعی و همه ی رنگ های رنگین کمانی است که...

0 355

 چند ایده ی رنگارنگ برای دیوار پشت سینک!

دیوار پشت سینک در آشپزخانه به عنوان یک عنصر زیبا شناختی و کاربردی در فضای آشپزخانه می باشد.دارای بافت های مختلف،طرح های گوناگون هندسی، انتزاعی و همه ی رنگ های رنگین کمانی است که نه تنها در تنوع رنگ بلکه در تنوع ساخت نیز انتخاب های زیادی در اختیار شما قرار می دهد.نگاهی به این 10 طرح ارائه شده بیندازید و می توانید یکی از آنها را برای خود انتخاب کنید.

منحصربه فرد و خاص

از آجر استفاده کنید، با این طرح دیواری به رنگ های گرم با سبک جذاب و پر حرارت داشته باشید و به زمان های قدیم سفر کنید.

سرزندگی گیاهان

با یک کاغذ دیواری ضدآب با طرحی از گیاهان ،حس فضایی گرمسیری با بادی ملایم را به وجود آورید.طرح های ریز نقش را برای ظاهری قدیمی تر و از طرحهای بزرگ برای نمایش یک موضوع خاص استفاده کنید.

الهام بخشی از کاشی های ایرانی

با استفاده از کاشی های آبی و سفید به آشپزخانه تان حس یک فضای شرقی را بدهید، و در مقابل آن از ظروف مدرن  برای آشپزخانه خود استفاده کنید تلفیق این دو با هم یقینا درخشش خاصی به آشپزخانه شما خواهد داد.

بهشت برین

زرد شادترین رنگ است! یکی از خصوصیات بازر این رنگ در آشپزخانه ها زیاد کردن اشتهاست.از این رنگ روشن استفاده کنید تا دیوارهای آشپزخانه خود را به شوق آورید و با وعده های غذایی کسل کننده  خداحافظی کنید.

دریایی از درخشش

اجازه دهید رنگ های سفید و آبی روشن،ظاهری دریایی با رنگ های سبزآبی و آبی روشن بدهند.

طرح هندسی سبز

رنگ سبز یکی از رنگ های فصل هاست حسی از سرزندگی و طراوت را وارد آشپزخانه شما خواهد کرد و خط ها و شکل های هندسی،همه نمادی از سبک های معاصر است. یک طراحی دو سر برد است.

طرحی طلایی انتخاب کنید

اگر به سبک های لوکس و لاکچری علاقه دارید، یک طرح فلزی برای دیوار پشت سینک تمام چیزی است که شما برای تجربه ی یک آشپزی لذتبخش نیاز دارید.طلایی،نقره ای و برنز ، انتخاب کنید.

ترکیب و هماهنگی الگوها

اگر مطمئن نیستید که کدام طرح برای دیوار آشپزخانه ی شما بهترین است،از کلنجار رفتن با خود دست بردارید و از ترکیبی از آن ها استفاده کنید.

طرحی به زیبایی قرمز

اجازه دهید یک طرح زرق و برق دار قرمز،ترکیب رنگی زیبایی را به آشپزخانه ی شما که همه چیز در آن یک رنگ است، ببخشد.

طرح کاشی گل دار

هیچ چیز نمی تواند با جذابیت کاشی های گل دار و تزئینی رقابت کند . ترکیب این دو طرح ، آشپرخانه شما را بی نقص می کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.