ایده آجر برای دیوار بین کابینت ها در آشپزخانه!

طرح اولیه دیوار بین کابینت ها، به منظور جلوگیری از پاشیدن لکه و کثیفی به دیوارها بود اما این طراحی امروزه به یکی از نوآورانه ترین طراحی ها تبدیل شد. امروزه این دیوارها...

0 2,915

ایده آجر برای دیوار بین کابینت ها در آشپزخانه!

طرح اولیه دیوار بین کابینت ها، به منظور جلوگیری از پاشیدن لکه و کثیفی به دیوارها بود اما این طراحی امروزه به یکی از نوآورانه ترین طراحی ها تبدیل شد. امروزه این دیوارها از شیشه تا سنگ و آهن و حتی چوب متغیر هستند. کاشی های دیوارهای بین کابینت ها جز نقاط کانونی آشپزخانه ها هستند که نه تنها زیبا هستند بلکه کارایی خوبی دارند. اگر با دقت انتخاب شوند، می توان آنها را یک اثر هنری در نظر گرفت بدون اینکه سایز آشپزخانه شما مهم باشد.

تنها با یک نگاه به تصاویر در می یابید که دیوارهای بین کابینت ها تنها چیزی هستند که در تصویرنمایان اند.در بعضی موارد، یک لامپ برای تکمیل طراحی آشپزخانه کافیست اما دیوار بین کابینت هنوز هم برای جلب نظرها بهترین گزینه است.بیشتر از جنبه ی زیبایی این دیوارها، آنها از دیوارهای شما مراقبت می کنند و البته برای خرید آنها هزینه ی زیادی نباید بپردازید.هنوز هم انتخاب مدل درست آنها، چالش برانگیز است. به همین دلیل تغییراسیون نکات کلیدی را در انتخاب آنها را برای شما خلاصه کرده است.

شخصی سازی کنید

دیوار بین کابینت ها در آشپزخانه ها یک اصطلاح وسیع است که از همان لحظه اول جستجو درباره ی آن، شگفت زده خواهید شد.مهمترین نکته این است که بدانید که هستید، چه جنسی می خواهید، و چه رنگی را دوست دارید. اگر به دنبال آشپزخانه سنتی هستید، همان را انتخاب کنید.این معیار نهایی شما در انتخاب و تصمیم گیری است.

یک رنگ متفاوت از آجر را انتخاب کنید

از به کار گیری رنگ های جیغ و تند خودداری کنید. محدوده ی رنگ موجود برای انتخاب، به قدی گسترده است که امکان ندارد نتوانید رنگ مورد علاقه خود را بیابید.اگر نوارهای مورب و یا رنگ های ملایم رنگین کمانی را می پسندید، از به کارگیری آنها نترسید. این آشپزخانه شماست و شما تصمیم می گیرید که چه رنگی به شما حس آشپزی و لذت خوردن چای صبح را می دهد.

رازی است که ممکن است ندانید

ترفند جادویی برای داشتن آشپزخانه ای راحت و کاربردی، ایجاد تعادل بین دیوار بین کابینت ها، کانتر و کف است.دیوار بین کابینت ها هیچوقت نباید شبیه به یک بخش مصنوعی باشد، آجرهای دست ساز یکی از بهترین انتخاب ها برای فاصله بین کابینت هاست، حتما آن را امتحان کنید تا تجربه ای متفاوت را در آشپزخانه خود داشته باشید.

آجرهای باریک تر استفاده کنید

می توانید آجرهای دیوار بین کابینت ها را باریک باریک انتخاب کنید تا حتی در قسمت های کم عرض دیوار نیز بتوانید این آجرها را داشته باشید. از یک سو، استفاده درست از این باریکی می تواند حس سه بعدی بودن به آشپزخانه بدهد. اما اطمینان حاصل کنید که حس پویایی این طراحی با شخصیت شما سازگار باشد.

راهکار های سنتی

انتخاب ایده آل برای آشپزخانه های سنتی، استفاده از کاشی های سنتی به ویژه آنهایی که توسط هنرمندان طراحی و ساخته شده اند است.

با الگوی آجرها و کاشی ها بازی کنید

می توانید کاشی ها را به زاویه دلخواه بچرخانید و هر طرحی را با آنها بدهید، مگر اینکه به دنبال چیدمان سطری افقی کلاسیک باشید.قراردادن نواری آنها کنار یکدیگر و یا چسباندن برچسب به آنها می تواند دیوار پشت سینک شما را منحصر بفرد کند.حتی ساده ترین و معمولی ترین طراحی ها هم به شرط اینکه بدانید چگونه آنها را ترکیب کنید می توانند ایده ای غیر معمول و عالی به نظر برسند.

آجرهای مصنوعی به جای آجرهای سنتی

نمای های آجری از پیش ساخته شده ایده ی مناسبی برای افرادی است که نمی خواهند دیوارشان را خراب کنند.این نماها در برش ها، سایز ها و رنگ های مناسب و درست مثل آجرهای واقعی زیبا هستند. به سادگی نصب می شوند و هزینه زیادی ندارند.

حق انتخاب شما کاملا نامحدود است

دیوار بین کابینت در آشپزخانه ها موضوعی بسیار محبوب است که می توانید آن را در هر شکل، سایز و رنگی ببینید. محدوده ای نامحدود دارد. بافت چوبی یا شیشه ای فرقی نمی کند، می توانید تمام آنچه را که تصور کرده اید ببینید. در چنین موقعیتی، پیشنهاد ما این است که از موادی استفاده کنید به سختی کثیف می شوند و البته به سادگی تمیز می شوند. در مورد بافت، همیشه به خاطر داشته باشید که می توانید با رنگ آمیزی کاشی ها بافت دلخواه خود را اضافه کنید.

گرانیت برای دیوار بین کابینت ها

همانطور که گفتیم دیوار بین کابینت ها از دیوار شما محافظت می کند و با تلفیق آن با کابینت ها، می توان فضای آشپزخانه و حس و حال آن را تغییر دهد و آن را کاراتر و مدرن تر کند.آجر هایی که از جنس گرانیت هستند انتخاب بسیار مناسبی برای فضای شماست ویژگی شگفت انگیز درباره آنها، خاصیت ضد حریق بودن آنهاست مخصوصا برای محیط هایی که همیشه دمای بالا در آن مطرح است.مزیت دیگر آن منحصربفرد بودن طرح آنهاست. از همه مهم تر، به راحتی می توان آنها را با صفحه رویه گرانیتی ترکیب کرد و یک نقطه کانونی برای مهم ترین اتاق خانوادگی خودتان ایجاد کنید.

دیوارهای بین کابینتی جذاب برای صاحبانی شجاع

ممکن است شما آن را به عنوان یک طراحی سنتی بدانید اما این طراحی به خوبی در آشپزخانه های مدرن نیز کارایی دارند.تنها کاری که باید بکنید ترکیب مناسب رنگ هاست. آنگاه عاشق راحتی این فضا خواهید شد.

آجرهای قرمز کلاسیک

اگر به دنبال طراحی کلاسیک هستید، آجرهای قرمز این کار را می کنند. با پیشخوان های سنگ مرمری ترکیب کنید تا ظاهری مدرن و یا با جنسی سبک تر ترکیب کنید تا ظاهری دوستانه تر داشته باشد.

آینه برای رنگ های بازتابنده

آینه ها اولین بار در قرن 19 در ژاپن برای بازتاب نور مورد استفاده قرار گرفتند تا اتاق های کوچک را بزرگ تر نشان دهند.همانطور که حتما می توانید تصور کنید، بهترین چیدمان برای این طراحی استفاده از کابینت های چوبی است.

دیوارهای پشت سینک مدرن

منظور طراحان از آشپزخانه های مدرن، کابینت های سفیدو طراحی تمیز است و اغلب به نصب درهای فرانسوی و یا قفسه بندی درست ختم می شود.شما می توانید برای ایجاد حس مدرنیته، از شیشه استفاده کنید و یا با چند آجر قدیمی حس روستایی را القا کنید.

 

دیوارهای بین کابینت ها با آجرهای سفید

در ابتدا به نظر می رسد که رنگ سفید، زیبایی اصلی این جنس را از او می گیرد اما نتیجه بسیار خیره کننده خواهد بود.

راه کار هایی ویلایی

در یک چیدمان خانه ویلایی، آجر بهترین گزینه است و از سوی دیگر، اگر می خواهید که دیوار پشت سینک نقشی در فضای ویلایی شما داشته باشد از یک نورپردازی درست استفاده کنید.

رنگ مناسب

هرچه کم رنگ تر باشد، بیشتر تاثیرگذار است.اشاره می کنیم که دیوارهای آجری هنوز هم گرم ترین و مطبوع ترین نوع برای دیوار بین کابینت ها به نظر می رسند.

 جمع بندی پایانی

  • آجرها برای هر دو سبک مدرن و سنتی کارآمد هستند و می توانند به اتاق های پذیرایی و آشپزخانه اعمال شوند.
  • بدون توجه به اینکه کجای خانه آنها را نصب کرده اید احساس راحتی برای شما به ارمغان می آورند.
  • همیشه نباید از رنگ قهوه ای و یا قرمز کلاسیک آجر را استفاده کنید. می توانید از رنگ ها و بافت و طرح های موردعلاقه خود نیز بهره بگیرید. این آجرها به راحتی در هر محیطی اعمال می شوند.
  • محدوده انتخاب گسترده ی آنها تنها دلیل پیشنهاد آنها نیست بلکه، این آجرها بسیار کارآمد و و جذاب برای هر نوع چیدمان در آشپزخانه ها است.

80%
Awesome
  • Design

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.