چگونه 10 مستأجر آشپزخانه ی خود را دکوراسیون کردند

اگر شما یک مستأجر هستید ممکن است خیلی چیزها را در مورد آشپزخانه ی فعلی خود دوست نداشته باشید

0 277

چگونه 10 مستأجر آشپزخانه ی خود را دکوراسیون کردند

اگر شما یک مستأجر هستید ممکن است خیلی چیزها را در مورد آشپزخانه ی فعلی خود دوست نداشته باشید، اما برای تغییر بعضی چیزها نیاز به اجازه از صاحب خانه ندارید. چه گزینه هایی مد نظرتان است؟ شما خلاقیت را در چیزهایی میبینید که فضای کاری مفید برای تان ایجاد کند. از هرچیزی که دارید نهایت استفاده را بکنید و هیچ کدام از قوانین خانه را از بین نبرید.

 

  1. آن ها از هرجایی که توانستند گذاشتن وسایل استفاده کردند

این زوج برای اینکه آپارتمان خود را زنده تر کنند، یک کشو را در زیر کابینت جاسازی کردند، ممکن است برای انجام این کار نیاز به اجازه ی صاحبخانه داشته باشید، اما بعید بنظر می رسد که صاحبخانه به داشتن فضای اضافی نه بگوید.

 

  1. کابینت های خود را رنگ می کنید

اگر کابینت هایتان قدیمی است، پس صاحب خانه ی شما قطعا با رنگ کردن آن ها موافقت خواهد کرد. این زوج به جای استفاده از یک رنگ استاندارد، کابینت های خود را مشکی کردند.

  1. آن ها نور را بازتاب کردند

در اپارتمان خود این زوج خلاق یک آینه را بالای میز کار قرار دادند. چون آن ها دو پنجره ی مجزا در آشپزخانه ی خود دارند، آینه به پخش و بازتاب نور کمک کرده و در نتیجه فضای بزرگتری را بوجود می آید.

 

  1. یک قفسه متحرک بخرید

این زوج آشپزخانه ی خود را با یک قفسه متحرک دکوراسیون کردند. این شاید برای آشپزخانه خیلی مناسب نباشد، اما دو ردیف فضای مفید را اضافه می کند و چرخ های زیر آن اجازه می دهد تا هروقت که خواستید آن ها بیرون ببرید.

  1. آن ها از اتاق های دیگر فضا را می دزدند

وقتی این زوج به این خانه نقل مکان کردند، از آشپزخانه ی کوچک خود ناراحت بودند، اما حالا ما به آن ها حسادت می کنیم، زیرا آن ها به طرز شگفت انگیزی برخی از فضاها را از اتاق های مجاور اضافه کردند و فضای آشپزخانه ی خود را گسترش دادند تا منطقه ی کار بزرگتری داشته باشند.

  1. آن ها یک قفسه برای آویزان کردن قابلمه بوجود آوردند

با وجود فضای محدود کابینت ها، این زوج قابلمه ها و وسایل اضافی خود را در این قفسه قرار دادند و یا از آن آویزان کردند. از اینکه یک سوراخ در دیوار ایجاد کنید، نگران نباشید.

  1. آن ها یک قفسه ی مخصوص برای خود ساختند

این زوج یک خانه ی 75 متری را اجاره کردند. میشل یک آشپز مشتاق بود و به یک فضا برای گذاشتن وسایل خود نیاز داشت. راه حل چیست؟ راه حل آن ها ایجاد سه ردیف قفسه باز در معرض دید بود.

  1. آویزان کردن یک اثر هنری

این مستأجر در فضای خود از مقداری رنگ استفاده کرده است و با یک قطعه ی هنری قرمز، جذابیت زیادی به آشپزخانه ی سفیدش داده است. شاید آشپزخانه اولین مکانی نباشد که شما برای استفاده از اثر هنری مورد علاقه ی خود بخواهید از آن استفاده کنید اما وقتی این فضا یکی از پر رفت و آمد ترین مکان های خانه است، چرا که نه ؟

این کار خیلی سرگرم کننده است اگر پنجره ای بالای سینک خود نداشته باشید و نیاز به نگاه کردن به چیزی در هنگام کار دارید.

  1. از طبقه ی بالای کابینت های خود به عنوان کتابخانه استفاده کنید

این زوج از بالای کابینت های خود به عنوان یک کتابخانه استفاده کردند و برخی از کتاب های بزرگ خود را در آنجا قرار دادند. این کار ظاهری کاربردی و جذاب به فضا می دهد.

  1. از مقدار زیادی گیاه استفاده کردند

سریع ترین راه برای ایجاد گرمی در خانه های آپارتمانی، اضافه کردن گیاهان سرسبز در فضا می باشد. این کار سریعاً در هر فضایی بخصوص اشپزخانه حس زندگی بوجود می آورد. همانطور که در این عکس می توانید ببینید .

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.