برای اینکه آشپزخانه ای رنگی داشته باشیم چه کار کنیم؟

ر این مطلب می خواهیم از قدرت رنگ در فضای آشپزخانه صحبت کنیم .اگر نمی خواهید زیاد هزینه کنید و یا وقت این را ندارید که کابینت ها را عوض کنید و تغییر اساسی ایجاد کنید ما به شما استفاده از رنگ...

0 141

برای اینکه آشپزخانه ای رنگی داشته باشیم چه کار کنیم؟

در این مطلب می خواهیم از قدرت رنگ در فضای آشپزخانه صحبت کنیم .اگر نمی خواهید زیاد هزینه کنید و یا وقت این را ندارید که کابینت ها را عوض کنید و تغییر اساسی ایجاد کنید ما به شما استفاده از رنگ رو پیشنهاد می کنیم می توانید با چند حرکت کوچک تغییرات چشمگیری را ایجاد کنید با این مطلب از تغییراسیون همراه ما باشید.

در رنگی

اگر آشپزخانه شما اپن نیست و در دارد می توانید رنگی دلخواه و جذاب به در بدهید رنگ های شادی مثل زرد یا سبز یا آبی، این کار کوچک می تواند حال و هوایی رنگی به فضای شما بدهد اگر این موضوع برای شما کافی نیست می توانید وسایل دیگری را هماهنگ با رنگ در انتخاب کنید مثل گلدان، قاب عکس، فنجان و…

پنجره رنگی

پنجره ها معمولا رنگی ثابت در خانه های ایرانی دارند،چرا؟

بیاید به این کلیشه همیشگی پایان دهید و کمی رنگ را به فضا اضافه کنید، پنجره ها به دلیل نمایی در بیرون ساختمان دارند قابل رنگ زدن نیستند ولی می توانید نمای داخلی پنجره ها را رنگ بزنید، فقط کافی است رنگ مورد نظر خود را بخرید و دست به کار شوید.

فقط کابینت های بالایی

راه بعدی تغییر در آشپزخانه رنگ زدن کابینت هاست. لازم نیست کابینت ها را کامل عوض کنید می توانید فقط در های آنها را در آورید و رنگ بزنید، این کار را برای کابینت های بالایی یا پایینی یا چند کابینت انتخابی خود انجام دهید.

داخل کابینت ها

اگر درآوردن در کابینت ها برایتان مشکل است بیاید وارد داخل کابینت ها بشویم و فضای داخل آن را رنگی جذاب بزنیم، شاید بگوید داخل کابینت ها دیده نمی شود ولی همین کار می توانید در روحیه شما هنگام کار در آشپزخانه تاثیر گذار باشد.

دیوار

اگر دیوار بالای کابینت های بالایتان خالی است می تواند یک فضای مناسب برای تغییر چهره آشپزخانتان باشد از آن فضا استفاده کنید و رنگی جدید به آن بزنید.

وسایل رنگی

اگر شما به تازگی یخچال یا گازتون رو عوض کرده باشین این ایده ممکن برای شما جالب نباشه ولی اگر وسایل برقی آشپزخانه شما قدیمی هست این بهترین ایده برای شماست که یک وسیله برقی رنگی به آشپزخانه اضافه کنید و وسایل سفید یا سیلور رو کنار بزارین مثلا نگاهی به این یخچال رنگی موجود در تصویر بندازین این وسایل رنگی رو می تونین خیلی راحت از نمایندگی http://www.smegiran.ir در خیابان شریعتی تهیه کنید.

سقف رنگی

به سقف همانند دیوار پنجم در یک فضا نگاه کنید، می توانید آن را رنگ کنید یا حتی کاغذ دیواری برای آن انتخاب کنید.

صندلی رنگی

اگر میز و صندلی یا صندلی اپن در آشپزخانه خود دارید حتما آنها را رنگی انتخاب کنید لازم نیست به دنبال رنگ های جیغی مثل قرمز یا نارنجی بروید که هماهنگ کردن آنها با فضا برایتان مشکل باشد می توانید سراغ رنگ های ملایم آبی یا سبز بروید همانند تصویر فوق می توانید رنگ ها را ترکیبی کار کنید.

دستگیره های جدید

دستگیره کابینت ها قدیمی شده است؟ آنها را عوض کنید و یک رنگ متفاوت با کابینت ها انتخاب کنید، و یا مثل تصویر فوق آنها را فقط رنگ بزنید، اینجا رنگ گلد انتخاب شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.