تور خانه من: گشت و گذاری در اتاق خواب !

سایت دکوراسیون , تغییراسیون , کابینت

 

 

5 ایده ی برای ترکیب آشپزخانه و فضای نهارخوری!

 

ترکیب آشپزخانه و اتاق نهارخوری دیگر تنها برای خانه های کوچک نیست و در تمام منازل قطعا روزهایی است که شما نیاز دارید همزمان هم به آشپزی بپردازید و هم بر تکالیف بچه ها نظارت داشته باشید و یا مشغول آشپزی و پذیرایی به طور همزمان باشید. با ادغام فضای نهارخوری با آشپزخانه می توانید آشپزخانه ای محبوب و دوست داشتنی داشته باشید. فضای بهتری برای صرف چنین ساعات به یادماندنی وجود ندارد. با تغییراسیون همراه باشید تا برخی از ترکیبات آشپزخانه با فضای نهارخوری را بررسی کنیم.

 

ظاهری متناوب ایجاد کنید

 

با ادغام آشپزخانه و فضای نهارخوری، لازم است که فضا را یکپارچه در نظر بگیریم.به چیزهای کوچکی مانند رنگ، تطبیق داشتن رنگ دیوار آشپزخانه و اتاق نهارخوری با میز ناهار توجه کنید تا حس یکپارچگی در کل فضا ایجاد شود. این وحدت بصری است که دو فضا را به هم متصل می کند و فضایی دوستانه و گرم به وجود می آورد. شما همیشه می توانید با استفاده از این فضا یک میزبان خوب برای مهمانانتان باشید.

 

 

برای دیدن نمونه کارهای بیشتر می توانید سایت شرکت معماری دکوکو را ملاحظه کنید

 

به دنبال رنگ های خنثی باشید

 

استفاده از طرحی با رنگ های خنثی حس یک فضای باز بزرگ را به آشپزخانه تان می دهد. چوب یک عنصر عالی برای آشپزخانه است زیرا باعث کوچک نشان دادن فضا نمی شود و حتی صمیمیت و گرمی را در فضا بوجود می آورد. فلزات ضد زنگ نیز کاربرد خوبی دارند.

 

 

 

انتخاب یک صندلی خوب را فراموش نکنید

هنگامی که صحبت از صندلی می شود، گزینه های مختلفی وجود دارد. تمام چیزی که باید به آن توجه کنید این است که صندلی ها بزرگ نباشند و فضایتان را محدود نکنند. اگر فضایتان کم است، صندلی های نیمکتی کاربردی هستند و هنگامی که به آن ها نیاز ندارید می توانید آن ها را زیر میز قرار دهید. ازاین صندلی ها استفاده کنید تا بتوانید فضای زیادی را داشته باشید یک میز و یا صندلی های شیشه ای نیز باعث بزرگنمایی فضا می شود.

 

 

برای تهیه انواع صندلی آشپزخانه مشابه عکس نشان داده شده می توانید از محصولات شرکت مبلمان جهانتاب دیدن کنید

 

از ویژگی ها به خوبی استفاده کنید

 

از ویژگی های متنوعی استفاده کنید. یک جزیره آشپزخانه می تواند به عنوان یک فضای غذاخوری و کابینت ها و قفسه های بالایی نیز مانند یک بوفه و یا فضایی اضافه برای نگهداری ظروف عمل کنند. هیچ راهی بهتر از این ها برای استفاده ی وجب به وجب از فضای آشپزخانه نیست. به علاوه این باعث می شود تا طراحی آشپزخانه ی شما به خوبی با فضای نهارخوری ادغام شود.

 

 

 

همیشه لازم نیست یک میز 10یا 12 نفره داشته باشید تا گوشه ای از فضایتان را اشغال کند و به میهمانان فقط اختصاص بدهید!

 

 

 

 

مطمئن شوید که نور کافی باشد

 

 

نورپردازی نقش بسیار مهمی را در ارائه ی یک فضای گرم بازی می کند. هیچ چیز بهتر از این نیست که بتوانید در آشپزخانه ی خود نور طبیعی ایجاد کنید. پنجره های بزرگ نه تنها کاربردی هستند بلکه زیبایی خاصی به فضا می دهند.در صورت نداشتن پنجره میتوان از چراغ های آویز و چراغ های آنتیک استفاده کنید تا یک شخصیت متمایز به فضایتان بدهد.

 

امیدواریم مطالعه ی این مطلب به شما کمک کرده باشد. چنانچه این مطلب برای شما کافی نیست یا سوالی ذهن شما را به خود مشغول کرده است، از طریق بخش مشاوره با ما در ارتباط باشید و سوالات خود را با تغییراسیون در میان بگذارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.